Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
9. decembris, 2014
Drukāt

Cūkkopības uzņēmumu “Jēkabpils labība” pasludina par maksātnespējīgu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Cūkkopības uzņēmums “Jēkabpils labība” pasludināts par maksātnespējīgu, liecina otrdien Maksātnespējas reģistrā publiskotā informācija.

Jēkabpils rajona tiesa 1.decembrī pieņēmusi lēmumu par “Jēkabpils labības” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu un maksātnespējas procesa ierosināšanu.

Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā no dienas, kad Maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu.

Aģentūrai BNS otrdien neizdevās sazināties ar “Jēkabpils labības” pārstāvjiem.

Atbilstoši datubāzes “Lursoft” informācijai “Jēkabpils labība” reģistrēta 1991.gada nogalē un kompānijas pamatkapitāls ir 5,734 miljoni eiro. Kompānijas lielākais akcionārs ir uzņēmums ir “Pie Daugaviņas”, kuram pieder 69,82% “Jēkabpils labības” kapitāldaļu.

2013.gadā “Jēkabpils labība” strādāja ar 5,203 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,7% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī 994,6 tūkstošu eiro zaudējumiem pretēji peļņai 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūk, jums uzskatāms piemērs lielražošanai lauksaimniecībā! Daži valsts ierēdņi pat pēc 20 gadiem nav spējīgi saprast, ka Latvijas apstākļos šī kolhozu saimniekošanas forma nav ekonomiski dzīvotspējīga.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+