Mobilā versija
-2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
9. decembris, 2014
Drukāt

Cūkkopības uzņēmumu “Jēkabpils labība” pasludina par maksātnespējīgu (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Cūkkopības uzņēmums “Jēkabpils labība” pasludināts par maksātnespējīgu, liecina otrdien Maksātnespējas reģistrā publiskotā informācija.

Jēkabpils rajona tiesa 1.decembrī pieņēmusi lēmumu par “Jēkabpils labības” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu un maksātnespējas procesa ierosināšanu.

Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā no dienas, kad Maksātnespējas reģistrā izdarīts ieraksts par parādnieka maksātnespējas procesa pasludināšanu.

Aģentūrai BNS otrdien neizdevās sazināties ar “Jēkabpils labības” pārstāvjiem.

Atbilstoši datubāzes “Lursoft” informācijai “Jēkabpils labība” reģistrēta 1991.gada nogalē un kompānijas pamatkapitāls ir 5,734 miljoni eiro. Kompānijas lielākais akcionārs ir uzņēmums ir “Pie Daugaviņas”, kuram pieder 69,82% “Jēkabpils labības” kapitāldaļu.

2013.gadā “Jēkabpils labība” strādāja ar 5,203 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,7% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī 994,6 tūkstošu eiro zaudējumiem pretēji peļņai 2012.gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūk, jums uzskatāms piemērs lielražošanai lauksaimniecībā! Daži valsts ierēdņi pat pēc 20 gadiem nav spējīgi saprast, ka Latvijas apstākļos šī kolhozu saimniekošanas forma nav ekonomiski dzīvotspējīga.

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+