×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. februāris, 2012
Drukāt

Čurājošajam puisēnam slāpst

puisens

Briseles vizītkarte – Čurājošā puisēna statuja aukstuma dēļ nepilda savus pienākumus, par ko izbrīnīti pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji.

 

“Kur ir puisēns,” šādu jautājumu bieži var dzirdēt Briseles pils laukumā. Ejot pa ieliņu, kas ved pie puisēna, redzami viņa šokolādes un citos materiālos veidotie līdzinieki veikalu skatlogos. “Viņš ir izslāpis, jāiedod ūdens padzerties”, saka piecdesmitgadnieks Maiks no Mičiganas. Daudzi pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji ir izbrīnīti par to, ka puisēns aukstuma dēļ nepilda savus pienākumus, taču par to pasmejas. Pie strūklakas bieži dzirdami smiekli. Maiks priecājas, ka vietējie džentlmeņi viņu atveduši pie slavenās statujas. Studente Karolīna no Polijas puisēnu redz otrreiz dzīvē, taču atkal bez strūklas. “Zinu, ka pilsētā ir čurājoša meitenes statuja, taču viņu senāk esmu redzējusi darbībā” jauniete teic, ka puisēns uz pastkartēm izskatās lielāks. “Kāpēc viņš ir tik mazs” jautā Karolīna. Rikardo no Briseles teic, ka puisēns nečurā aukstuma dēļ. ” Vai tad kāds cilvēks aukstā laikā to darītu?” jautā jaunietis.

“Es viņu biju iedomājies lielāku,” teic Daniels no Gēteborgas- viņš puisēnam gājis garām trīs reizes pagājušonedēļ, bet arī tad statuja neesot pildījusi pienākumus. Daniels gan izskatījās mundrs, jo Zviedrijā pašlaik esot daudz aukstāks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+