×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. marts, 2014
Drukāt

Čūska Austrālijā pieveic krokodilu un to notiesā (5)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

epa04107098 A handout mobile phone image made available by Tiffany Corlis, from Mt. Isa, on 03 March 2014 shows a phython snake strangling and ultimately eating a crocodile in an epic duel that shocked onlookers at Lake Moondarra, near Mount Isa, northwestern Queensland, Australia, on 02 March 2014. EPA/TIFFANY CORLIS via ABC Northwes AUSTRALIA AND NEW ZEALAND OUT -- BEST AVAILABLE QUALITY HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES

Austrālijas Kvīnslendas iedzīvotājiem izdevies iemūžināt unikālus skatus, kā čūska sīvā cīņā pieveic krokodilu un pēc tam to notiesā, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Desmit pēdu jeb trīs metrus garā čūska, visticamāk, pitons apvijās ap krokodilu un cīnījās ar to ūdenī. Pieveikusi krokodilu, čūska to no ūdens izvilka virszemē un apēda.

Abu reptiļu cīņu redzēja vietējā iedzīvotāja Tifānija Korlisa, kura to arī iemūžināja fotogrāfijās, ko naski pārpublicējuši vietējie mediji.

“Tas bija apbrīnojami,” BBC stāstīja sieviete, kura pauda izbrīnu gan par to, kā čūska pieveica krokodilu, gan arī par tā notiesāšanu. Vispirms čūska ķērusies pie pieveiktā krokodila galvas un pēc tam aprijusi pārējo ķermeni, un tas paveikts aptuveni 15 minūšu laikā. Pēc sievietes vārdiem, čūska pēc ieturētās maltītes “bija ļoti resna”.

Savukārt kāda cita aculieciniece Alise Rozentāle vietējiem medijiem klāstījusi, ka abu reptiļu cīņa ilgusi aptuveni piecas stundas. “Tas nav kaut kas tāds, ko redzi katru dienu,” viņa sacījusi.

Pitons nogalina savu upuri, tam apvijoties un nožņaudzot.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Čūska bija tiesnese!

  2. Tas nu tiešām izskatījās vareni…

  3. Tā takš kobra!

  4. Tas ir kaut kas!!!!!

  5. Marija Eberšteine Atbildēt

    Čūska ir viltīgāka par cilvēku, pat par sievieti, jo spēj apēst krokodīlu!

Draugiem Facebook Twitter Google+