×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2017
Drukāt

CVK reģistrē likumprojektu par vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nodokli (6)

Foto LETAFoto LETA

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma parakstu vākšanai reģistrēt likumprojektu, kas paredz vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nekustamā īpašuma nodokli (NĪN).

Lai likumprojektu iesniegtu izskatīšanai Saeimā, gada laikā par to nepieciešams savākt vienu desmito daļu no vēlētāju parakstiem.

Grozījumi likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli” paredz, ka ar nekustamā īpašuma nodokli neapliek vienu Latvijas fiziskās personas īpašumā esošo nekustamo īpašumu, kurā tā ir deklarējusi dzīvesvietu un dzīvo, kā arī šim nekustamajam īpašumam piekritīgo zemes platību pilsētās un ciemos līdz 1500 kvadrātmetriem, bet viensētās – līdz diviem hektāriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Manā īpašumā ir 2-istabu dzīvoklis Hruščovkā, bet pāri ielai ir savrūpmāju rajons ar lielām,, glaunām mājām. Domāju, ka nebūt tas nav godīgi dzīvojot gandrīz vai pilīs nemaksāt nodokli. Šis likumprojekts ir izstrādāts tikai bagātnieku labā… Ir vajadzīgs progresīvais nodoklis…

 2. Atbalstu likumprojektu par vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nodokli un parakstu vākšanu.Nepieļausim ,ka mūs izravē kā nezāles no dzimtās zemes un izmet no mājām kā vecus,nederīgus krāmus…..

 3. Atbalstu par vienīgā īpašuma neaplikšanu ar nodokli ideju un parakstu vākšanu. Nepieļausim,ka mūs padzen no Latvijas un izmet no savām vienīgajām mājām kā nokalpojušus un nederīgus krāmus.

 4. Mans vienīgais īpašums ir ar zemesgrāmatu 5,6 ha platībā un māju uz tā. Tās kopā ir mans vienīgais īpašums. Kāpēc likums nodala no īpašuma 2n ha ar māju un par pārējo 3,2 prasa citu samaksu. Īpašums ir zemesgrāmatu dokuments. No kurienes rāva uzreiz 1500 m2 pilsētas zeme un laukos 2 ha. Genocīds. Sākšu studēt satversmi un citus likumus.

 5. "viensētas līdz 2 hektāriem" - tā ir ņirgāšanās ! Atbildēt

  “viensētas līdz 2 hektāriem” – tā ir ņirgāšanās !
  Cik pa Latviju ir viensētu līdz 2 hektāriem ?
  Piereģistrēšana vēl nenozīmē sekmīgu virzīšanos !
  Parakstus var uzskatīt par nederīgiem un viss !
  “100 gudreļi” var novilkt izskatīšanu uz 100 gadiem… 🙂

 6. Vācam parakstus!!!!!! Tas ir svarīgi gandrīz jebkuram Latvijas cilvēkam .Arī tiem ,kam pagaidām vēl nav īpašumu! Bet laiki mainās un īpašumi parādīsies!
  Ir jāizbeidz tas GENOCĪDS ,ko valsts vara realizē liekot tautai samaksāt nesamaksājamus NĪN nodokļus !
  Visi uz parakstu vākšanu! Visi uz vēlēšanām! Par labāku dzīvi Latvijā! Par dzīvi tēva mājās un nevis svešumā!

Draugiem Facebook Twitter Google+