Mobilā versija
+5.7°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Daba un tautas tradīcijas Tukuma Tēlotājmākslas studijas izstādē

Foto: Kristīne OzolaFoto: Kristīne Ozola

No 12. marta līdz 16. aprīlim Tukuma Audēju darbnīcā apskatāma biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas Studija” gleznu un batiku izstāde “Piederības sajūta”, kurai ierosmi studijas dalībnieces guvušas dabas vērojumos, LA.lv uzzināja muzejā.

“Mums tuva ir daba un mūsu tautas tradīcijas. Tas liek justies kā daļai no veseluma un veido piederības sajūtu”, tā izstādes nosaukumu komentē biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas Studija” vadītāja, māksliniece Inga Brīniņa.

Izstādi veido studijas dalībnieču tematiskas, dekoratīvas gleznu un batiku kompozīcijas, kas tapušas studijas vadītāju Ingas Brīniņas un Sņežanas Tišleres vadībā. Audeklos attēloto tautas tradīciju tēmu papildina rakstu motīvi apgleznotās zīda šallēs, kā arī gleznu batikas.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (1)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+