Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
16. marts, 2016
Drukāt

Daba un tautas tradīcijas Tukuma Tēlotājmākslas studijas izstādē

Foto: Kristīne OzolaFoto: Kristīne Ozola

No 12. marta līdz 16. aprīlim Tukuma Audēju darbnīcā apskatāma biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas Studija” gleznu un batiku izstāde “Piederības sajūta”, kurai ierosmi studijas dalībnieces guvušas dabas vērojumos, LA.lv uzzināja muzejā.

“Mums tuva ir daba un mūsu tautas tradīcijas. Tas liek justies kā daļai no veseluma un veido piederības sajūtu”, tā izstādes nosaukumu komentē biedrības “Tukuma Tēlotājmākslas Studija” vadītāja, māksliniece Inga Brīniņa.

Izstādi veido studijas dalībnieču tematiskas, dekoratīvas gleznu un batiku kompozīcijas, kas tapušas studijas vadītāju Ingas Brīniņas un Sņežanas Tišleres vadībā. Audeklos attēloto tautas tradīciju tēmu papildina rakstu motīvi apgleznotās zīda šallēs, kā arī gleznu batikas.

Pievienot komentāru

Gidons Krēmers: Vienmēr skaistākā ir ideja par nākamoJaunnedēļ "Latvijas koncertu" rīkoto vērienīgo Rīgas festivālu Lielajā ģildē atklās "Kremerata Baltica" un Gidons Krēmers. Bet divas dienas vēlāk Cēsu koncertzālē notiks Gidona Krēmera septiņdesmitās un "Kremerata Baltica" divdesmitās dzimšanas dienas koncerts "Veltījums Orfejam".
Draugiem Facebook Twitter Google+