×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Dabas parkā Tērvetē notiks Valpurģu nakts izdarības (6)

Valpurgi_1

Sestdien, 30.aprīlī, aicinām gan lielus, gan mazus, visus romantiķus un nemiera garus, kuriem sirdis alkst pēc neierastā, piedalīties Valpurģu nakts mistērijās Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Ģimenes ar mazuļiem Rūķu mežā gaidītas no 19.00- 21.00, lai pavadītu laiku neparastās sporta aktivitātēs un radošās nodarbēs. Prieku sagādās kopīga muzicēšana ar omulīgajiem Čučumuižas rūķiem. Šogad gaidāma pat mazā Valpurģīša parādīšanās un īpašs svinību salūts. Nav jau nekādi joki – svinēsim Valpurģīša 10 gadu jubileju!

Pasaku mežā no 21.00-23.00 draiskās Sila raganiņas būs sagādājušas dažādas izpriecas dabas draugiem. Šajā parka daļā gaidāmi arī nebijuši un neparasti viesi, kuri tikai brīnumu naktī ciemosies Raganu silā.

Atrakciju laukumā no 21.00-23.00 sirdi sildīs ugunīgi šovi, deju teātra uzvedums, koncerts un populārais zvaigžņu lietus.

Sprīdīša atklājēja gara iedvesmotie viesi vai tie, kas nevēlas soļot pa noslēpumainā meža takām un ceļiem, laipni aicināti izstaigāt “Laimīgās zemes Gaisa takas” no 10.00 līdz 23.59. Par „Laimīgās zemes Gaisa taku” apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.

Oublicitātes fotoOublicitātes foto

Noslēpumainajā priežu mežā kursēs Pasaku bānītis.

Ieeja ar parka biļetēm, vairāk informācijas pa mob.t. 28309394 vai e-pastā: tervete@lvm.lv, kā arī www.mammadaba.lv , www.facebook.com – Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Bet man gan prieks, ka latvieši beidzot mēģina atgriesties dabā tuvāk senču dieviem! Bet tos sātana kalpus (melnsvārčus, tagat gan daudzi kombinē baltu ar sarkanu, jo ēd miesu un dzer asinis-komūnija) melno gāamatu(bībele tradicianāli tika vākota melnos vākos). gan visus uz sārtpatriekt atpakaļ uz vatikānu, romu, israēlu utt tuksnešie, jeb no kurienes nākuši!

  2. Joprojām nesaprotu, kāpēc ir jāspēlējas ar tādiem terminiem, kas de fakto ir sātanisma tieša un netieša reklamēšana. It kā jau joki, bet apakšā ir nopietnas lietas. Viena liela daļai latviešu Dievam tā, kā netic, bet kaut kam jau tā, kā vajadzētu ticēt. Tad nu mēģina uztaisīt tādu surogātu ar zīmītēm, ozoliņiem, valpurģu naksniņām, kam nekas apakšā nav. Tauta bez ticības Dievam ir nolemta. Padomājiet, ko uzņemieties ar šādu pasākumu organizēšanu? P.S. Turklāt tas ir par Valsts resursiem pelnīta naudu, ja esmu ticīgs cilvēks, tad kāpēc ar manas Valsts līdzekļiem tiek veikta šāda darbība?

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.8
Alūksne +16.6
Daugavpils +16.8
Saldus +14
Liepāja +15.2
Jelgava +16
Ventspils +11.8
Limbaži +15
Madona +16
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+