Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Dabas takas un “bebru Venēcija” Limbažu novada “Meža salās” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Reizē ar pieneņu krāšņo ziedēšanu un ievziedu smaržu Limbažu novada “Meža Salās” atklāta jauna dabas pastaigu taka divu kilometru garumā lapu koku mežā, informē atpūtas kompleksā.

Dabas takā iespējams baudīt bērzu birzs skaistumu un saklausīt simtiem putnu dziesmu. Meža vidū taka ved gar “bebru Venēciju”, kur vairāku hektāru platībā bebru populācija ir izveidojusi savdabīgu ūdens tilpni. Šeit ir paradīze putnu vērotājiem. Meža takas malās var arī vērot daudzus retus augus, ļoti skaistus ziedus un Latvijas dabai raksturīgus kokus.

Makšķernieki noteikti novērtēs naktsmājas omulīgās, labiekārtotās mājiņās, agras brokastis, pusdienu paciņu līdzi ņemšanai uz ezeru, siltas vakariņas un pirtiņu pēc copes. Makšķerēt var gan kompleksa mākslīgi veidotajās ūdens tilpnēs, gan arī blakus esošajos “Jumpravmuižas” ezeru virknes ezeros.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām Latvijā ir tik totāls ideju trūkums, ja visu laiku ierīko “takas”? Uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas interesantas un radošas “takas”… Ar pārējām tiek kompensēts nespēja izdomāt, ko jaunu?

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+