×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Dabas takas un “bebru Venēcija” Limbažu novada “Meža salās” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Reizē ar pieneņu krāšņo ziedēšanu un ievziedu smaržu Limbažu novada “Meža Salās” atklāta jauna dabas pastaigu taka divu kilometru garumā lapu koku mežā, informē atpūtas kompleksā.

Dabas takā iespējams baudīt bērzu birzs skaistumu un saklausīt simtiem putnu dziesmu. Meža vidū taka ved gar “bebru Venēciju”, kur vairāku hektāru platībā bebru populācija ir izveidojusi savdabīgu ūdens tilpni. Šeit ir paradīze putnu vērotājiem. Meža takas malās var arī vērot daudzus retus augus, ļoti skaistus ziedus un Latvijas dabai raksturīgus kokus.

Makšķernieki noteikti novērtēs naktsmājas omulīgās, labiekārtotās mājiņās, agras brokastis, pusdienu paciņu līdzi ņemšanai uz ezeru, siltas vakariņas un pirtiņu pēc copes. Makšķerēt var gan kompleksa mākslīgi veidotajās ūdens tilpnēs, gan arī blakus esošajos “Jumpravmuižas” ezeru virknes ezeros.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām Latvijā ir tik totāls ideju trūkums, ja visu laiku ierīko “takas”? Uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas interesantas un radošas “takas”… Ar pārējām tiek kompensēts nespēja izdomāt, ko jaunu?

Draugiem Facebook Twitter Google+