Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Dace Melbārde līgos kopā ar latviešiem Vācijā

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministre Dace Melbārde no 21. līdz 25. jūnijam uzturēsies darba vizītē Vācijā – Minsterē, Bonnā un Frankfurtē, kur tiksies ar tautiešiem, lai pārrunātu plānotās aktivitātes, gatavojoties Latvijas valsts simtgades svinībām, LA.lv pavēstīja Kultūras ministrijā.

Atsaucoties latviešu diasporas kopienu ieinteresētībai, kultūras ministre tiksies ar tautiešiem visās trijās minētajās Vācijas pilsētās un arī Līgo vakaru pavadīs kopā ar latviešiem Annabergā.

Tāpat vizītes laikā plānota iepazīšanās ar Latviešu centru Minsterē, tostarp Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja, Zentas Mauriņas muzeja un centra bibliotēkas apskate.

Frankfurtē ministre piedalīsies arī Kultūru parādes pasākumos, kur programmā iekļautas arī vairākas latviešu kolektīvu uzstāšanās.

Minsterē ministre tiksies ar dr. Magdalēnu Hīlmani no Minsteres Vilhelma universitātes Interdisciplināro Baltijas studiju institūta, lai apspriestu iespējamo sadarbību ar Latviju kultūras jomā, tostarp Latvijas valsts simtgades svinību kontekstā.

Pievienot komentāru

Dzīvoju sapnī. Saruna ar dizaineri un kostīmu mākslinieci Inesi OzoluGracioza un izsmalcināta kā saudzējams zieds, bet reizē – ļoti mērķtiecīga un darbīga.
Draugiem Facebook Twitter Google+