Mobilā versija
+22.5°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Dace Melbārde līgos kopā ar latviešiem Vācijā

Foto: LETAFoto: LETA

Kultūras ministre Dace Melbārde no 21. līdz 25. jūnijam uzturēsies darba vizītē Vācijā – Minsterē, Bonnā un Frankfurtē, kur tiksies ar tautiešiem, lai pārrunātu plānotās aktivitātes, gatavojoties Latvijas valsts simtgades svinībām, LA.lv pavēstīja Kultūras ministrijā.

Atsaucoties latviešu diasporas kopienu ieinteresētībai, kultūras ministre tiksies ar tautiešiem visās trijās minētajās Vācijas pilsētās un arī Līgo vakaru pavadīs kopā ar latviešiem Annabergā.

Tāpat vizītes laikā plānota iepazīšanās ar Latviešu centru Minsterē, tostarp Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja, Zentas Mauriņas muzeja un centra bibliotēkas apskate.

Frankfurtē ministre piedalīsies arī Kultūru parādes pasākumos, kur programmā iekļautas arī vairākas latviešu kolektīvu uzstāšanās.

Minsterē ministre tiksies ar dr. Magdalēnu Hīlmani no Minsteres Vilhelma universitātes Interdisciplināro Baltijas studiju institūta, lai apspriestu iespējamo sadarbību ar Latviju kultūras jomā, tostarp Latvijas valsts simtgades svinību kontekstā.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+