Apbrīno

“Daddy Was A Milkman” prezentēs savu debijas albumu “Palladium” koncertzālē Rīgā 16

Publicitātes foto

Viens no spožākajiem jaunpienācējiem uz Lietuvas mūzikas skatuves – “Daddy Was A Milkman” – sniegs savu pirmo lielo koncertu Latvijā. Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors Igns Pocūns, labāk pazīstams kā “Daddy Was A Milkman”, prezentēs debijas albumu savā pirmajā koncertā Latvijā. Kritiķu un fanu augstu novērtētais “Daddy Was A Milkman” atskaņos sava debijas albuma “Daydreaming” dziesmas 1. decembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā.
“Daddy Was A Milkman” ir viens no nedaudzajiem Lietuvas debitantiem, kas guvuši atzinību ne tikai savā valstī, bet jau arī ārpus tās. Visus “Daddy Was A Milkman” singlus daudzkārt atskaņojušas lielākās Latvijas un Igaunijas radio stacijas. Tikko iznākušais mūziķa albums “Daydreaming” ir kļuvis par vienu no šīgada spilgtākajām debijām uz Baltijas mūzikas skatuves.
“Daddy Was A Milkman” debijas koncerts kļuva par īstu triumfu. Tas notika jūlija beigās Viļņā, un visas biļetes uz to bija izpārdotas vairākas nedēļas pirms šī notikuma. Pēc decembrī paredzētā koncerta Rīgā “Daddy Was A Milkman” uzstāsies lielākajās Lietuvas pilsētās. Divi koncerti Viļņā un viens Kauņā jau ir pilnībā izpārdoti, un uz koncertu Klaipēdā šobrīd atlikušas vairs tikai dažas biļetes.
“Daddy Was A Milkman” kļuva par sensāciju, kolīdz parādījās uz skatuves. Jau drīz šo mūziķi sāka lenkt Baltijas reģiona lielāko mūzikas festivālu organizētāji. Pēc fenomenālās uzstāšanās šīgada festivālā “Positivus” viņš ir iemantojis fanus arī Latvijā. Lietuvā “Daddy Was A Milkman” sniedzis izcilas uzstāšanās lielākajos pašmāju festivālos – “Granatos Live”, “Summer In The City” un citos.
1. decembrī “Palladium” koncertzālē Rīgā “Daddy Was A Milkman” spēlēs dziesmas no sava debijas albuma “Daydreaming”. Tā ieskaņošana ilga divus gadus. Visas dziesmas tika sarakstītas un sākumā iespēlētas uz akustiskās ģitāras. To galīgais skanējums tika noslīpēts ilgā un pedantiskā darbā skaņu ierakstu studijā. „Detaļām ir liela ietekme uz mums, un tās ir ļoti nozīmīgas mūsu emocijām. Visas šī albuma dziesmas atspoguļo dažādas, bet vienmēr patiesas jūtas, ar kurām sastopamies dzīvē,” saka šo dziesmu autors Igns Pocūns.LA.lv