×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
11. septembris, 2016
Drukāt

Dadzīte: Zināju, ka varu izcīnīt zeltu Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs (1)

foto: lpkomiteja.lvfoto: lpkomiteja.lv

Latvijas sportiste Diāna Dadzīte pirms sacensībām bijusi ļoti noskaņojusies un zinājusi, ka var Riodežaneiro paraolimpisko spēļu šķēpmešanas sacensībās izcīnīt zelta medaļu, intervijā “LMT Straumei” teica atlēte.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Dadzīte Riodežaneiro paraolimpisko spēļu šķēpmešanas sacensībās apvienotajā F55/56 medicīnas grupā labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 23,26 metrus tālu. Latviete laboja arī F55 grupas pasaules rekordu, kas kopš 1999.gada piederēja vācietei Martinai Vilingai.

“Šajās sacensībās bija salikušās visas zvaigznes. Kā pirms tam biju apsolīju, sacensībās lauzu pasaules rekordu,” izteicās Dadzīte. “Tagad esmu tikusi pie zelta medaļas kaklā, bet vairāk emociju noteikti būt nākamajā dienā.”

“Pirms starta biju nervoza, bet ne tik ļoti kā pirms iepriekšējām sacensībām. Zināju, ka varu. Ticēju saviem spēkiem, arī treneris mani ļoti motivēja,” atklāja Dadzīte.

Dadzīte šonedēļ bija Latvijas karoga nesēja sacensību atklāšanas ceremonijā. Sportistei šīs ir pirmās paraolimpiskās spēles karjerā.

Pirmo zeltu Latvijai ceturtdien sagādāja titulētais paraolimpietis Aigars Apinis, kurš triumfēja diska mešanas sacensībās un izcīnīja savu ceturto zelta medaļu karjerā.

Riodežaneiro paraolimpiskās spēles norisināsies līdz 18.septembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PALDIES, DIĀNA, PAR IZCĪNĪTO ZELTA MEDAĻU!!! PRIEKS, KA PARAOLIMPIEŠI ZIN, KO UN KĀPĒC VIŅI BRAUC UZ OLIMPIĀDI – VIŅI PARĀDA SAVU SPORTISKO VARĒŠANU UN SAVU DARBU!!! NAV AIZBRAUKUŠI IZKLAIDĒTIES!!! PALDIES!!! TĀ TURPINĀT!!! SVEICU AIGARU APINI UN PRIECĀJOS PAR ZELTA MEDAĻU! AIGARS IR ĻOTI TALANTĪGS SPORTISTS UN ZINA, KĀPĒC SŪRI, GRŪTI TRENĒJIES!!! PAR AIGARU MAN PERSONĪGI NEBIJA DIVU DOMU!!! PALDIES!!! LAI JUMS ABIEM SPĒKS UN PRIEKS SAVU DARBU DAROT!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+