Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
4. decembris, 2015
Drukāt

“Daesh” virtuālajā vidē ir attīstītāka par Krievijas “troļļiem”, informē Sārts (1)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Veikts jauns pētījums par to, kā teroristiskās organizācijas Daesh jeb Islāma valsts savām interesēm izmanto informatīvo telpu. NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītājs Jānis Sārts vērš uzmanību, ka riska grupa pret Daesh propagandu ir jaunieši, turklāt ne tikai islamticīgie.

“Daesh savas propagandas izplatīšanā izmanto 20 valodas, arī krievu. Veids, kā viņi uzrunā sabiedrību ir mērķēts uz jauniešu un pusaudžu auditoriju. Viņu mērķis ir izplatīt vēstījumu, ka Daesh veido kalifātu, viņi veido valsti,” LNT raidījumā 900 Sekundes atzina Sārts.

Viņš arī norādīja, ka Daesh virtuālajā vidē ir attīstītāka par Krievijas “troļļiem”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Faktiski Daesh izplata pasaulē jaunu ideoloģiju jeb vardarbīgu islama paveidu un tam netrūkst piekritēju. Līdzīgi bija, kad pusotru gadsimtu atpakaļ Markss pasaulē izplatīja marksismu jeb komunisma ideoloģiju, kas arī balstījās vardarbībā un kuras sekas jūtam vēl šodien. Pret pasaules uzskatu cīnīties ar ieročiem ir diezgan bezjēdzīgi, bet sekas jau var paredzēt: tas atkal var novest pie jauna pasaules mēroga konflikta. Zīmīgi, ka šim monstram ir visi tie paši atribūti, kas bija boļševikiem: sava valsts – kalifāts, savs augošs piekritēju loks, sava ideoloģija un savs ārējais ienaidnieks! Vēsture atkārtojas!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+