×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
21. augusts, 2015
Drukāt

Dagdā kādas privātmājas teritorijā atklāti marihuānai līdzīgi augu stādi (2)

Foto- Valsts policijaFoto- Valsts policija

Stādi, kas atklāti Dagdā kādā privātā teritorijā

Ceturtdien, 20.augustā, policijas darbinieki konstatēja narkotisko vielu saturošo augu audzētavu, kas bija iekārtota kādā privātajā teritorijā Dagdā. Aizturētas vairākas personas, portālu “La.lv” informēja Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne.

Veicot operatīvus pasākumus cīņā pret narkotisko un apreibinošu vielu apriti, Krāslavas policijas darbinieki noskaidroja, ka Dagdā, iespējams, notiek aizliegtu augu audzēšana. Informācijas pārbaudei tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros policisti veica kratīšanu kādas privātmājas teritorijā, kurā konstatēja labi ierīkotu aizliegto augu audzētavu.

Kratīšanas rezultātā tika izņemti apmēram 1 500 marihuānai līdzīgi augu stādi, daļa no kuriem bija jau novākta, bet daļa vēl auga speciāli ierīkotajās siltumnīcās. Saistībā ar minēto tika aizturētas trīs personas – 1991. un 1972.gadā dzimuši vīrieši un 1994.gadā dzimusī sieviete. Jāpiebilst, ka viens no vīriešiem jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziegumiem.

Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts pēc Krimināllikuma 256.panta 2.daļas “Par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa” , — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Marhuanai līdzīgi? Atbildēt

    Kā var zināt,ka šie augi satur narkotiskas vielas,ja pat nav zināms,kā viņus sauc? Tad jau kaķis arī ir tīģerim līdzīgs!

  2. Augu noteicējā neatradu augu ar nosaukumu-marihuāna! Jocīgi gan, laikam būšu iemaldijies svešā valstī.

Draugiem Facebook Twitter Google+