Latvijā
Kriminālziņas

Dagdas novadā nelegālus smēķus pludina pa Daugavu; “plostnieks” aizturēts 0

Foto – VP

Izmeklējot kriminālprocesu par nelikumīgu tabakas izstrādājumu apriti Krāslavas novadā, policistu rīcībā bija nonākusi informācija par kādu vīrieti, kurš, iespējams, saistīts ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju.

12.decembrī Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki, veicot operatīvos pasākumus Dagdas novadā, noskaidroja 1984.gadā dzimuša vīrieša saistību ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgu apriti.

Daugavas upes krastā tika izņemti 30 000 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, kas tika pludinātas pa Daugavu ar plostu, ka arī procesa ietvaros tika veikta sankcionētā kratīšana. Kopā likumsargi izņēma 70 000 nelegālo cigarešu. Izmeklēšana turpinās, un šobrīd izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju policija nesniedz.

Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Galerijas nosaukums
LA.lv