×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. jūlijs, 2013
Drukāt

Daideri neatkāpjas

Foto-Juris KalniņšFoto-Juris Kalniņš

Jānis un Lauris Daideri otro vietu motokrosa ekipāžu pasaules čempionāta kopvērtējumā patur arī pēc septītā posma Štrāsbesenbahas trasē Vācijā, kur brāļi bija piektie gan abos braucienos, gan to summā.

 

Pirmajā braucienā uzvarēja holandietis Etjēns Bakss ar palīgu Kasparu Stupeli, otrajā – beļģis Bens Adriansens ar holandieti Benu van den Bogārtu, kuriem pirmā vieta arī posma kopvērtējumā, Baksam un Stupelim – otrā. Beļģis Jans Hendriks ar Elviju Mucenieku ceturtajā vietā, Māris Rupeiks ar Haraldu Kurpnieku – septītajā. Septiņu posmu kopvērtējuma priekšgalā ar 358 punktiem ir Adriansena ekipāža, brāļiem Daideriem 271 punkts, trešajā vietā Hendriks un Mucenieks (252), ceturtajā – Bakss un Stupelis (251), Rupeikam un Kurpniekam (197) sestā vieta. Čempionāts turpināsies 4. augustā Kivoli trasē Igaunijā un nedēļu vēlāk – Ķegumā.

Matīss Karro (attēlā) uzvarēja visos trīs “MX Pro” klases braucienos Superkausa izcīņas motokrosa ceturtajā posmā Tartu, pārspējot mājinieku igauni Tanelu Leoku un Tomu Macuku, taču kopvērtējumā ieņem tikai septīto vietu, jo piedalījies vien divos posmos. Līderu trijniekā ir Dāvis Līvs, Dāvis Ivanovs un Lauris Freibergs. Tartu smagu kritienu piedzīvoja Roberts Justs, tomēr, par spīti smadzeņu satricinājumam un sāpošajai rokai, cer jau šonedēļ sēsties motocikla seglos, lai startētu pasaules čempionāta posmā Vācijā. Jauniešu klasē ātrākais bija Tomass Šileika, senioru – Leons Kozlovskis, kvadru klasē – Edgars Meņģelis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+