Daideri turas trešajā pozīcijā 0

Pasaules čempionāta ceturtajā posmā motokrosā ekipāžām Kramolinā (Čehija) no latviešu komandām veiksmīgākie bija Jānis un Lauris Daideri.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Daideri šajā posmā braucienos ierindojās piektajā un trešajā vietā, posmā palika ceturtie, bet sezonas kopvērtējumā nosargāja trešo vietu un saglabā labas pozīcijas cīņā par medaļām Ar stabilitāti izcēlās arī Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks – sestā un ceturtā vieta braucienos viņiem ļauj uzlabot pozīcijas kopvērtējumā. Finālbraucienos iekļuva arī Gints un Arnolds Sīļi, tomēr palika bez ieskaites punktiem.

Pavisam neveiksmīgs posms Etjēnam Baksam un Kasparam Stupelim. Jau treniņu laikā niķojās motocikls, bet pirmā brauciena sestajā aplī vieni no čempionāta favorītiem pamatīgi krita, turklāt Stupelis pakļuva zem aizmugurē braucošās Daideru ekipāžas motocikla. Pamatīgi muguras nobrāzumi bija šī krietiena vizuāli pamanāmā puse, par iespējamo dīkstāvi ko vairāk zināsim pēc papildus medicīnas pārbaudēm. Kramolinā krita un līdzbraucēja Robija Baksa traumas dēļ bez punktiem palika arī desmitkārtējais pasaules čempions Daniels Vilemsens.

Par abu braucienu un posma uzvarētājiem kļuva divi Beni – beļģis Adriansens un holandietis van den Bogārts, turklāt viņi ar 181 punktu ir pārliecinoši kopvērtējuma līderi. Otrie posmā un arī sezonas kopvērtējumā (151 punkti) francūži Aleksandrs Žirū un Nikolā Musē. Brāļi Daideri ar 145 punktiem ir trešie, ceturtie Kramolinā trešo vietu ieguvušie Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks (113), piektie Rupeiks/Kurpnieks (101), sestie Bakss/Stupelis (99). Sezonas turpinājums nedēļas nogalē Varseveldas trasē Nīderlandē.