×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Daideriem pirmais pjedestāls, Rupeikam pirmais stats

daideri-valkensw1

Beļģijas čempionāta posmā motokrosā ekipāžām trešo vietu izcīnīja Jānis un Lauris Daideri, sesto – Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks. 

Abām Latvijas ekipāžām šīs sacensības vairāk bija kā labs treniņš cietā seguma tasē un iespēja pārbaudīt tehniku. “Ir daži sasitumi un puni (akmeņainajā Genkas trasē tikai retam izdodas tikt cauri sveikā!), taču kopumā brāļi apmierināti ar startu. Nobraukti divi konkurētspējīgi braucieni, katrā no tiem uzrādot otro ātrāko apļa laiku. Pirmajā braucienā ceturtā vieta, otrajā Jānim ar Lauri finišā trešais rezultāts. Posma kopvērtējumā arī trešā vieta. Ir mazs prieciņš par to, ka ziemā ieguldītais nav veltīgs un sāk dot savus augļus. Ceram tā turpināt!,” par Beļģijas čempionāta posmu ziņots Daideru mājas lapā internetā. 

Savukārt Māris Rupeiks par Genkas sacīksti ziņo tā: “Trase ātra, cieta un akmeņaina, ātri paliek bedraina kas paņem daudz spēka! Kvalifikācijā uzrādam piekto laiku, kas bija patīkams pārsteigums, jo tā īsti nevienu apli bez kļūdām nesanāca nobraukt! 1. brauciena starta līkumā kāds no konkurentiem iebrauc kulbā, kas liek zaudēt ātrumu. Pēc pirmā apļa tikai 12. vietā, finišu šķērsojam kā astotie. Otrais brauciens jau krietni labāks, startā piektie, vienu brīdi jau ceturtie, taču brauciena vidū Adriansena ekipāža pasprūk garām un finišu saniedzam piektajā vietā! Posma kopvērtējumā – sestie. Ar sacensībām esam apmierināti, jo tās bija kā labs treniņš pirms pirmā pasaules čempionāta.” Jāpiebilst, ka atkal izveidotā ekipāža Māris Rupeiks un elvijs Mucenieks pirms sacensībām kopā bija aizvadījuši tikai vienu pus stundu ilgu braucienu. 

Pirmo vietu izcīnīja Beļģijas ekipāža Jans Hendriks un Tims Smeininks, otrie Joris Hendriks un Kaspars Liepiņš. 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+