×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
6. maijs, 2013
Drukāt

Daideriem trešā uzvara nedēļas laikā, latviešu pjedestāls Nīderlandē

Foto: teamdaiders.lvFoto: teamdaiders.lv

Jānis un Lauris Daideri nedēlas laikā trīs reizes kāpuši uz augstākā goda pjedestāla, uzvarot Latvijas, Vācijas un Nīderlandes čempionāta posmos.

Nedēļas nogalē Valkensvārdā notikušajā Nīderlandes čempionāta posmā bija ieradusies liela daļa pasaules čempionāta vadošo ekipāzu, tādēļ sportiskās konkurences ziņā tieši pēdējā uzvara ir vērtīgākā un kā labs pieteikums pasaules čempionātam, kas pilnus apgriezienus uzņems pēc divām nedēļām.

Lūk ko par Jāņa un Lauira Daideru startu Valkensvārdā raksta viņu mājas lapā: Ar katru nobraukto apli Valkensvārdas trase kļuva aizvien bedraināka. Taču tas ir motokross, pa dēli neviens šļūkt te necerēja. Pirmā brauciena starts Jānim šoreiz padodas apmierinošs. Kā trešie pēc pirmā līkuma. Dažu metru laikā tika izkarota otrā pozīcija uzreiz aiz Adriansena. Kādu laiku šādā duetā ekipāžas brauca. Pēc tehniskas kļūmes Adriansens brauciena vidū izstājās. Tad sākusies cīņa ar atpalicējiem, kur veiksmīgākus manevrus un špūres atradis Bakss un ticis brāļiem garām. Līdz finišam starp līderiem vairs nekas nemainījās, pirmais Bakss, brāļi otrie un Jans Hendriks trešais. Otrā brauciena startā brāļi ceturtie, finišā otrie. Pirmais Adriansens, Hendriks trešais, Baks ceturtais. Sarindojot rezultātus dienas kopvērtējumā brāļiem uzvara, otrais Baks, trešais Jans Hendriks. Pēc brauciena sazinājāmies ar Jāni, lūk ko viņš pastāstīja: ”Grūta trase, grūta nedēļas nogale. Trešās sacensības septiņu dienu laikā lika par sevi manīt, it sevišķi otrajā braucienā. Atbraucām ar mērķi piestrādāt pie startiem, pacīnīties trasē ar patreiz stiprākajām ekipāžām. Šis tas iznāca, šis tas varēja padoties labāk. Kopumā esam apmierināti ar šodienas rezultātu.”

Kā jau minēts, otro vietu divu braucienu summā izcīnīja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, trešie palika Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks. Tātad Nīderlandes čempionātā latvieši uz visiem goda pjedestāla pakāpieniem!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+