×
Mobilā versija
+11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. septembris, 2012
Drukāt

Daiders palīdz Vilemsenam izcīnīt desmito pasaules čempiona titulu

Rīns VilemssRīns Vilemss

Lauris Daiders svētdien palīdzēja nīderlandietim Danielam Vilsemsenam izcīnīt desmito pasaules čempiona titulu motokrosā ekipāžām, informē sidecarcross.com.

Vilemsena/Daidera ekipāža pēdējā čempionāta posmā Rudersbergā, Vācijā, ierindojās ceturtajā vietā, nopelnot 31 punktu, ar ko pietika, lai saglabātu pārsvaru pār citu Nīderlandes braucēju Etjēnu Baksu, kura kantētājs ir cits Latvijas pārstāvis Kaspars Stupelis.

Bakss/Stupelis uzvarēja pēdējā posmā, jo bija ātrākie abos braucienos, taču PČ kopvērtējumā ar 447 punktiem atpalika no Vilemsena, kurš sezonas sākumā brauca ar Keniju van Gālenu, bet sezonas beigās ar Daideru, un tika pie 452 punktiem.

Ceturtie PČ kopvērtējumā palika beļģis Joris Hendrikss un Kaspars Liepiņš, kuri nopelnīja 369 punktus. Pēdējā posmā šī ekipāža pirmajā braucienā nefinišēja, jo startā piedzīvoja kritienu, bet otrajā braucienā bija trešie, posmā ieņemot 11. vietu.

Čempionātā devīto vietu ieņēma Māris Rupeiks ar 194 punktiem, kurš pēdējā posmā braucot kopā ar Mariusu Štarusu no Šveices ierindojās 13. vietā. Savukārt 11. vietā palika brāļi Daideri, kuri sezonas beigās finansiālu problēmu dēļ nestartēja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+