Daiders un Stupelis sešniekā pasaules čempionāta posmā 0

Pasaules čempionāta otrajā posmā motokrosā ekipāžām Černovcos (Ukraina) Jānis Daiders un Kaspars Stupelis izcīnīja sesto vietu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Latvijas vienīgā pilnā ekipāža pasaules čempionātā abos braucienos bija labāko desmitniekā, braucienos izcīnīja piekto un septīto vietu, posmā paliekot sesto. “Varētu būt labāk, bet…”, lakoniski aizvadīto sacīksti komentēja Kaspars Stupelis, liekot noprast, ka sezonas turpinājumā vajadzētu iesaistīties cīņā par augstākām pozīcijām.

Bez latviešiem goda pjedestāls nepalika arī Ukrainas posmā, kurā piedalījās tikai 23 ekipāžas. Francūzis Valentīns Žirū ar līdzbraucēju Elvi Mucenieku abus braucienus un posmu pabeidza otrajā vietā. Par posma uzvarētāju savā 42. dzimšanas dienā kļuva holandietis Daniels Vilemesens un Robijs Bakss, braucienos viņiem pirmā un trešā vieta.
Černovcos vēl trīs ekipāžu sastāvā bija Latvijas kantētāji Haralds Kurpnieks, Lauris Daiders un Martiņš Antons.

Nākamais pasaules čempionāta posms notiks šīs nedēļas nogalē Kramolinas trasē Čehijā.