Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. augusts, 2013
Drukāt

Daiga Gaismiņa, aktrise (3)

daiga_gaismina

Daiga Gaismiņa, aktrise, Latvijas Teātra darbinieku savienības priekšsēdētāja:

1. Koncerts “Astors Pjacolla un Argentīnas tango” 13. augustā Dzintaru koncertzālē. Joprojām turpinās vasara, un šāda noskaņā ugunīgi kaislīgais Argentīnas tango “Piazzolla quintet” izpildījumā varētu būs lielisks piedzīvojums ar Ineses Galantes rīkotā festivāla “Summertime” kvalitātes zīmi.

2. Kates Krolles un Ata Jākobsona videoinstalācija “Patiesība ir vienkārša” (līdz 24.08.) Jūrkalnes mākslas 
telpā “jūrK”. Neizdevās apskatīt šo Purvīša balvai izvirzīto darbu Laikmetīgās mākslas festivālā “Survival Kit 4” Rīgā. Tagad ir iespēja gan redzēt šo izstādi, gan pastaigāties par Kurzemes jūrmalu.

3. Tiem, kas vēl nav redzējuši Liepājas teātra izrādi “Pūt, vējiņi”, ir izdevība to noskatīties Dailes teātrī Rīgā 15., 16. un 17. augustā Liepājas teātra viesizrādēs, kas to pieved klāt. Jauka izrāde, fantastiska mūzika un ļoti labs Liepājas teātra aktieru kolektīvs.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+