×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Dailes teātra diena Siguldā

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

Turpinot tradīciju, arī šajā vasarā Dailes teātris viesosies Siguldā, šoreiz tur 15.jūnijā noslēdzot teātra sezonu.

Siguldas pilsētas kultūras namā notiks divas izrādes. Plkst.12.00 uz izrādi „Sūnu ciema zēni” aicināti mazākie skatītāji, lai sekotu līdzi Andreja Upīša varoņu Ješkas, Bukstiņa un Andra gaitām pasaulē, meklējot Laimes lāci. Biļešu cenas – no 3 līdz 5 latiem. Plkst. 18.00 būs iespēja redzēt Dailes teātra izcilo aktieru Olgas Dreģes un Jura Strengas jubilejas izrādi „Mīļais melis” Kārļa Auškāpa režijā – komēdiju, kas veidota pēc Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas vēstulēm (biļešu cenas – 5, 6 un 7 lati).
Koncertzālē „Baltais Flīģelis” plkst. 17.00 izrādē „Neprātīgā Zelda” skatītāji aicināti būt kopā ar aktieriem Dārtu Daneviču un Daini Grūbi, kuri Dž.Dž.Džilindžera iestudējumā atveido visai bohēmisko pāri Frensisu Skotu un Zeldu Ficdžeraldus, atklājot viņu skaistās dzīves otru pusi, kurā draud ārprāts un psihiskā slimība, kas nenovēršami saēd prātu un personību. Biļešu cenas – 4 un 5 lati.
Viesizrāžu diena izskanēs plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar Reja Kūnija un Džona Čepmena komēdiju „Ar vīru nav viegli”, ko iestudējis Dž.Dž.Džilindžers. Ir gandrīz neiespējams izsekot lugas autoru savirpinātajām attiecību, notikumu un pārpratumu kaskādēm, tāpēc skatītājiem garantēta kārtīgas izsmiešanās kūre. Biļešu cenas – no 3 līdz 7 latiem.
Dailes teātra Skatītāja kartes īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiks piemērota 10% atlaide, abonementu īpašniekiem – 25% atlaide, bet Siguldas ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 10 līdz 19 cilvēkiem – atlaide 10%, sākot no 20 cilvēkiem – atlaide 20%. Bērni līdz 5 gadu vecumam izrādes var apmeklēt, neuzrādot biļetes (bez norādītas atsevišķas sēdvietas).
Biļetes uz Dailes teātra dienu Siguldā var iegādāties no 3. aprīļa „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+