Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
15. janvāris, 2014
Drukāt

Dailes teātrim gada pirmā viesizrāde notiks Ventspilī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien Dailes teātris dodas šā gada pirmajā viesizrādē – 21. janvārī Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”, būs iespēja redzēt Kurcio Malapartes drāmu “Arī sievietes zaudēja karā”, liecina informācija teātra mājas lapā.
Kā sievietēm izdzīvot, un cik daudz var atļauties pārdot un pārdoties, lai izdzīvotu? Cik vērta ir viena sieviete, lai uzvarētājiem nebūtu kauns par savu uzvaru? Sievietes nekad nepārstās maksāt. Sieviete ir vīrieša pēdējais patvērums – kad nekā cita vairs nav. Napoleons nestāv šīm sievietēm blakus. Itāļu “marginālais klasiķis” Kurcio Malaparte ir īstens avantūrists un anarhists, kurš vienmēr un it visā rīkojas pretēji iedibinātajai kārtībai. Šī ir īsta “sieviešu” luga, kurā kara tēma tiek risināta no sieviešu redzes viedokļa.
Lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna veidotajā iestudējumā spēlē Kristīne Nevarauska, Marīna Janaus, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Akvelīna Līvmane, Indra Briķe, Pēteris Liepiņš, Aldis Siliņš un Gints Andžāns.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+