Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. janvāris, 2014
Drukāt

Dailes teātrim gada pirmā viesizrāde notiks Ventspilī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien Dailes teātris dodas šā gada pirmajā viesizrādē – 21. janvārī Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”, būs iespēja redzēt Kurcio Malapartes drāmu “Arī sievietes zaudēja karā”, liecina informācija teātra mājas lapā.
Kā sievietēm izdzīvot, un cik daudz var atļauties pārdot un pārdoties, lai izdzīvotu? Cik vērta ir viena sieviete, lai uzvarētājiem nebūtu kauns par savu uzvaru? Sievietes nekad nepārstās maksāt. Sieviete ir vīrieša pēdējais patvērums – kad nekā cita vairs nav. Napoleons nestāv šīm sievietēm blakus. Itāļu “marginālais klasiķis” Kurcio Malaparte ir īstens avantūrists un anarhists, kurš vienmēr un it visā rīkojas pretēji iedibinātajai kārtībai. Šī ir īsta “sieviešu” luga, kurā kara tēma tiek risināta no sieviešu redzes viedokļa.
Lietuviešu režisora Rolanda Atkočūna veidotajā iestudējumā spēlē Kristīne Nevarauska, Marīna Janaus, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Akvelīna Līvmane, Indra Briķe, Pēteris Liepiņš, Aldis Siliņš un Gints Andžāns.

Pievienot komentāru

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē?Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+