×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Dailes teātris aprīlī aicina uz izrāžu skati

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dailes teātris, kas šogad svinēs 95 gadu jubileju, sāk jaunu virzienu starptautisko attiecību attīstīšanā – Dailes teātra izrāžu skati, LA.lv uzzināja teātrī. Pirmā skate notiks no 14. līdz 19. aprīlim, sešās dienās piedāvājot noskatīties 17 profesionāļu un skatītāju atzinīgi novērtētas izrādes.

Dailes teātra izrāžu skates galvenais mērķis ir gūt novērtējumu, rast padomus un ierosmes tālākai darbībai, kā arī veidot dažādu valstu teātra profesionāļu auglīgu dialogu par aktuālām teātra tēmām. Lai īstenotu skati, tiek veidoti izrāžu koncepcijas un satura tulkojumi angļu un krievu valodās, izrāžu portfolio ar plašu informāciju, kas atvieglotu izrāžu iekļaušanu arī festivālos vai viesizrādēs ārvalstu auditorijām. Taču galvenais uzdevums ir veidot teātra atpazīstamību arī ārvalstu teātra profesionāļu vidū, stāsta teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Dailes teātra izrāžu skatē iekļautās izrādes ir “Saules bērni”, “M.Butterfly”, “Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu”, “Finita la comedia!”, “Bovarī kundze” un “Izraidītie” Lielajā zālē, “Ugunsgrēki”, “Vecpuiši un vecmeitas”, “Apglabājiet mani zem grīdas”, “Divi kapteiņi” un “Slazdā” Mazajā zālē, “Pusslepkava”, “Čuhņas jociņi”, “Visas viņas grāmatas”, “Aija pēc Jaunsudrabiņa”, “Lēnprātīgā” un “Nakts vēl nav galā” Kamerzālē.

Biļešu iepriekšpārdošana uz visām Dailes teātra izrāžu skates un pārējām aprīļa izrādēm sāksies 12. februārī.

Jakovļeva norādīja, ka aprīlī vairākas izrādes tiks spēlētas pēdējo reizi – “Oņegins” (8. aprīlī), “Vējiem līdzi” (11. aprīlī), “Primadonnas” (12. aprīlī) un “Amadejs” (23. aprīlī).

Aprīļa piedāvājums par īpašām cenām būs divas izrādes Mazajā zālē – “Ugunsgrēki” 9. aprīlī un “Vaņa un Soņa un Maša un Spaiks” 29. aprīlī. Uz šīm izrādēm visu biļešu cena būs 5 un 6 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+