Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
3. oktobris, 2014
Drukāt

Dailes teātris oktobrī viesosies Jelgavā, Valmierā un Cēsīs

Jāņa Deinata fotoJāņa Deinata foto

Skats no izrādes "Vecpuiši un vecmeitas".

Oktobrī ar izrādi “Vecpuiši un vecmeitas” Dailes teātris viesosies Jelgavā un Valmierā, bet izrādi “Apglabājiet mani zem grīdas” vedīs uz Cēsīm, portālam LA.lv pastāstīja Dailes teātra sabeidrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

14. oktobrī plkst.19 Jelgavas pilsētas Kultūras namā un 24. oktobrī plkst. 18.30 Valmieras Drāmas teātrī Dailes teātris viesosies ar Regnāra Vaivara iestudēto izrādi “Vecpuiši un vecmeitas”. Lugas autors ir Hanohs Levins. Lomas izrādē atveido Kristīne Nevarauska, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Artūrs Dīcis, Dainis Gaidelis un Juris Bartkevičs. Par šo iestudējumu Regnārs Vaivars nominēts Spēlmaņu nakts 2013/2014 balvai Gada režisors.

29. oktobrī plkst.19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” teātra cienītāji varēs redzēt Regnāra Vaivara iestudēto Pāvela Sanajeva homērisko drāmu “Apglabājiet mani zem grīdas”. Izrādē spēlē aktieri Indra Briķe, Juris Bartkevičs, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Andris Gross, Sarmīte Rubule, kā arī Markuss Rodrigo Rozentāls Sašas lomā.

Par Vecāsmātes lomu Indra Briķe bija nominēta Spēlmaņu nakts 2011/2012 balvai Gada aktrise, bet Juris Bartkevičs par Vectēva lomu – balvai Gada aktieris otrā plāna lomā.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+