Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
3. oktobris, 2014
Drukāt

Dailes teātris oktobrī viesosies Jelgavā, Valmierā un Cēsīs

Jāņa Deinata fotoJāņa Deinata foto

Skats no izrādes "Vecpuiši un vecmeitas".

Oktobrī ar izrādi “Vecpuiši un vecmeitas” Dailes teātris viesosies Jelgavā un Valmierā, bet izrādi “Apglabājiet mani zem grīdas” vedīs uz Cēsīm, portālam LA.lv pastāstīja Dailes teātra sabeidrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

14. oktobrī plkst.19 Jelgavas pilsētas Kultūras namā un 24. oktobrī plkst. 18.30 Valmieras Drāmas teātrī Dailes teātris viesosies ar Regnāra Vaivara iestudēto izrādi “Vecpuiši un vecmeitas”. Lugas autors ir Hanohs Levins. Lomas izrādē atveido Kristīne Nevarauska, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Artūrs Dīcis, Dainis Gaidelis un Juris Bartkevičs. Par šo iestudējumu Regnārs Vaivars nominēts Spēlmaņu nakts 2013/2014 balvai Gada režisors.

29. oktobrī plkst.19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” teātra cienītāji varēs redzēt Regnāra Vaivara iestudēto Pāvela Sanajeva homērisko drāmu “Apglabājiet mani zem grīdas”. Izrādē spēlē aktieri Indra Briķe, Juris Bartkevičs, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Andris Gross, Sarmīte Rubule, kā arī Markuss Rodrigo Rozentāls Sašas lomā.

Par Vecāsmātes lomu Indra Briķe bija nominēta Spēlmaņu nakts 2011/2012 balvai Gada aktrise, bet Juris Bartkevičs par Vectēva lomu – balvai Gada aktieris otrā plāna lomā.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+