×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Dailes teātris otrajā skatē piedāvās četrus aktuālākos iestudējumus

Foto: Gunārs JanaitisFoto: Gunārs Janaitis

Dailes teātris savā 95 gadu jubilejas sezonā no 15. līdz 17. aprīlim rīko otro Dailes teātra izrāžu skati, LA.lv uzzināja teātrī.

Tā piedāvās noskatīties četras izrādes uz visām trim teātra skatuvēm.

“Pagājušajā sezonā teātra 95 gadu jubilejas tuvošanās bija viens no impulsiem, lai uzsāktu jaunu virzienu starptautisko attiecību attīstīšanas virzienā – Dailes teātra izrāžu skati. Pirmā skate, kas norisinājās 2015. gada pavasarī, aptvēra 17 izrādes, kas pēdējo sezonu laikā ieguvušas Latvijas teātra profesionāļu un skatītāju atzinīgu vērtējumu,” pauda teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Šogad Dailes teātra izrāžu skatē iekļautās izrādes ir “Žanna d`Arka” 15.aprīlī, “Frankenšteins” 16.aprīlī, “Equus” 17.aprīlī un “Oskars un Rozā dāma” 15.aprīlī.

Izrādei “Oskars un Rozā dāma” tiks nodrošināts sinhronais tulkojums angļu valodā austiņās, izrādēm “Frankenšteins” un “Equus” – tulkojums angļu valodā titros, mūziklam “Žanna d`Arka” būs pieejams libreta tulkojums angļu un krievu valodā. Īpašais piedāvājums skates laikā būs izrāde “Ziloņa dziesma” 16.aprīlī ar sinhrono tulkojumu angļu valodā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+