Sports
Ziemas sports

Daiļslidotājs Vasiļjevs Japānā prezentēs jauno izvēles programmu0


Deniss Vasiļjevs
Deniss Vasiļjevs
Foto: AP/Scanpix

6. oktobrī Saitamā (Japāna) norisināsies prestižais “Japan Open” daiļslidošanas turnīrs, kurā piedalīsies arī Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs.

“Japan Open” ir ikgadējas starptautiskas daiļslidošanas sacensības, un šogad šis turnīrs norisināsies jau 13 gadu pēc kārtas. Turnīrs ir īpašs ar to, ka tajā piedalās tikai uzaicināti pasaules klases daiļslidotāji un
sacensības notiek komandās, kur daiļslidotāji izpilda izvēles programmu. Sacensības notiek starp ASV, Japānas un
Eiropas komandām.

“Cerīgi raugos jaunajā sezonā, kas tiks uzsākta ar dalību “Japan Open” turnīrā. Tas ir liels gods būt uzaicinātam Eiropas komandā un sacensties kopā ar šiem lieliskajiem daiļslidošanas čempioniem,” par gaidāmajām sacensībām izsakās Deniss Vasiļjevs.

Saistītie raksti

“Japānā es prezentēšu savu jauno izvēles programmu un ļoti ceru, ka skatītājiem būs bauda to skatīties un tā patiks tik pat ļoti, cik tā patīk man pašam. Dalība “Japan Open” ir arī lieliska iespēja atklāt un iepazīt Saitamas ledus arēnu, kur 2019.gada martā notiks Pasaules čempionāts daiļslidošanā,” atklāj Vasiļjevs.

Vasiļjevs pārstāvēs Eiropas komandu, kurā startēs kopā ar tādām daiļslidošanas pasaules zvaigznēm, kā Karolīna Kostnere (Itālija), Alīna Zagitova (Krievija) un Havjers Fernandes (Spānija). Viņu sāncenši ASV komandā būs Gabriela Dalemana, Bredija Tennela, Natans Čens un Džeremijs Abots; Japānas komandā Satoko Mihara, Kaori Sakamoto,
Šoma Uno un Nobunari Oda.

Noskaties Denisa Vasiļjeva izvēles programmu Eiropas čempionātā.

LA.lv