×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. janvāris, 2018
Drukāt

Dainis Dukurs par Martina trumpjiem, latviešu apklusināšanu un krievu marasmu (8)

foto: LETAfoto: LETA

Dainis Dukurs

“Mūsu trumpji cīņā par olimpisko zeltu būs pieredze un mazāks psiholoģiskais spiediens nekā korejietim Junam,” spriež pasaules skeletona leģendas Martina Dukura tēvs un treneris Dainis Dukurs. Šobrīd Siguldā aizrit pēdējais gatavošanās posms pirms Phjončhanas olimpiskajām spēlēm, kurās startēs arī vecākais dēls Tomass Dukurs un Lelde Priedulēna.
Pasaules kausa sezonas izskaņa latviešu nometnei izvērtās nepatīkama – par slieces materiāla cietības pārkāpumu Martins tika diskvalificēts no pirmspēdējā posma Sanktmoricā, un tas liedza devīto reizi pēc kārtas triumfēt kopvērtējumā. Šī vēsts tika paziņota ar nedēļas novēlošanos, turklāt – starp sacensību braucieniem.
“Pagājušajā gadā, kad Tomasam bija līdzīgs pārkāpums, nopirkām mērinstrumentu un katru reizi pārbaudām, bet izrādās, ka atkarībā no veida un cilvēka, kurš to dara, rādījumi atšķiras. Mēs pēc Sanktmoricas posma sākām filmēt šo procesu un rezultāti pārsteidza arī tehnisko komisiju. Rosinājām olimpiskajās spēlēs mērīt vienā stilā pirms un pēc sacensībām,” Dainis domā, ka Phjončhanā nepatīkamu pārsteigumu nebūs.
Žēl, ka šī Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) skola Martinam maksāja nozīmīgu titulu. Jā, it kā kārtējo, bet deviņi Pasaules kausi nenoliedzami skan labāk nekā astoņi. Apelāciju Dukuri neiesniegšot, daļēji arī tāpēc, ka uztvēruši signālu – jūs pēdējā laikā pārāk daudz runājat. Ar to domājot gan izteikumus gan par krievu diskvalifikācijas jautājumiem, gan notikumiem Eiropas kausa posmā Sanktmoricā, kad treneriem bija jātīra sniegs trasē un tas beidzās ar to, ka skeletonists notrieca krievu treneri.
Ar tādām ne pārāk baltām metodēm strādā IBSF, bet Dainis atzīst, ka ar dīvainiem lēmumiem nākas saskarties nemitīgi: “Krievu dopinga lieta no malas izskatās diezgan slikti. Vispirms federācija liedz viņiem piedalīties Pasaules kausā, tad paši izveido noklausīšanās paneli, kurš Minhenes lidostā pamatojoties uz sportista teikto, ka viņš neko nelietoja, šo lēmumu atceļ. Tad atkal vēršas Starptautiskajā sporta arbitrāžas tiesā par to. Tas ir apmēram tā, ka tu pats sevi iesūdzi tiesā par kaut ko. Skumīgi. Krievi runā par iešanu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā ar PSRS simboliku – sarkano karogu, sirpi un āmuru. Neeksistējoša valsts, tas vispār ir marasms.”

Visu rakstu par Latvijas skeletonistu gatavošanos Phjončhanas olimpiskajām spēlēm lasiet laikraksta “Latvijas Avīze” trešdienas numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Jā, cik labi tu pats sevi noraksturoji!

 2. Daini,tas nav marasms,tā ir plānprātība!

 3. rusmeeligo zarazu vislabak ir dreseet ar pletni?

 4. atkal to nacistu pie runāšanas palaiduši:)

 5. Krievu kukuļnauda un cita nauda-aziātu tikumi, pērkami rietumu funkcionāri un tāds rezultāts!

 6. Skatoties no BRD-Vaacijas Federatiivaas Republikas – Dukura kgam ir, pirmkaart, pilniiga taisniiba. Otrkaart, jebkura Olimpiskajaas Speelees iesaistiiitaa komanda, tajaa skataa arii ‘BR-Deutschland’ viiri un sievas, ciiniisies par SAVU VALSTI, par SAVIEM SPORTISTIEM!!! Normaali!!! Pat ja tas netiks iipashi ”afisheets’, kaa pie mums, ‘BRD’.Un MUMS, Latvieshiem, Viiriem un Sievaam, ir JAACIINAAS PAR MUUSU OLIMPIESHIEM!!!! CIETI!!! VISIEM kaa VIENAM!!! Kaa toreiz Irbem!!! Visi kaa Vieni!!! Kaa Irbe!!! Kaa MUUURIS!!! Par Latviju!!! Kaa MUUURIS!!! Par MANU ZEMI!!! Par TAVU ZEMI!!! Kaa kaadreiz (diemzheel tikai toreiz) Pasaules Chempionaataa blakjeneem Sergjim (atvaino, es kaadreiz dziivoju Valmieraa, un kaadreiz-toreiz ‘fanoju’ par muusu Valmierieti- 350cmm kategorijaa…. ‘Gaujas Kausaa’.. Kad naaca ‘blakjenes’… ar milziigu ‘hr-hr-hrrrrr’… itka Urrrrrrr…HrHrrrUrr!!! Viens motora BREECIENS, Triis sekundes, un virs kalna paraadiijaas Sergjis…. + naaca…. itkaa…. bet PIRMAIS VIENMEER ATNAACA SERRGJIS ar savu 2-kaart sajuugto ‘Jawa’ motoru…. Urrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! Ar vienu un baisiigu veestiijumu – ‘FUCK YOU ALLL!!!, ‘urlas’!!! Fuck!! I’m coming, I’m ‘Sergjis’! VISI PAR VIENU!!! PAR LATVIJU!!! Sitiet vanjkas, Mani miiljie,
  Sitiet krievus,
  Urlas ‘ar’,
  Katru Jaunu,
  Saules Dienu,
  Nosit vienu,
  Krievu, urlu ar

Draugiem Facebook Twitter Google+