×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. novembris, 2016
Drukāt

Dainis Īvāns zina, kā būt laimīgam Latvijā (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dainis Īvāns vieslekcijā augstskolā, bet ko varēs vērot arī tiešraidē internetā, stāstīs, kā būt laimīgam Latvijā, informē Aija Eriņa, “Turības” sabiedrisko attiecību vadītāja.

Valsts svētku priekšvakarā, trešdien, 16.novembrī, plkst. 17.30 notiks bijušā Tautas frontes priekšsēdētāja un viena no Atmodas laika spēcīgākajiem līderiem Daiņa Īvāna vieslekcija “Būt laimīgam Latvijā”.

D. Īvāns stāstīs par latviešiem tik nozīmīgajiem datumiem – 18.novembri un 4.maiju, par Atmodas laiku, tā ideāliem mūsdienās un lielajām, nozīmīgajām uzvarām Latvijas vēsturē. Tāpat vieslekcijas laikā Dainis Īvāns atgādinās par latviešu tautas spēku un rosinās uz pārdomām par to, kad latvieši izdarīs savu mājasdarbu – pārstās smieties par savu valsti un sāks lepoties ar to.

Dainis Īvāns ir latviešu politiķis, žurnālists, viens no Latvijas Jauno laiku vēstures līderiem, grāmatu un neskaitāmu publikāciju autors. Pārstāvot Latvijas Sociāldemokrātisko Strādnieku partiju, Dainis Īvāns no 2001. līdz 2009.gadam bija Rīgas domes deputāts.

Vieslekciju būs iespējams skatīties ne tikai klātienē, bet arī interneta tiešraidē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Latvijas neatkarība nav atdevusi latviešiem savu valsti, bet krieviem, kā savādāk lai izskaidro faktu, ka nu jau krietnu laiku Latvijas galvaspilsētas Rīgas vadošos amatus ieņem krievs ar savu šaiku. Vairāk kā divdesmit gadu laikā neesam spējuši vai gribējuši latvisku Latviju, bet surogātu. Lepoties ar to, ka kopš krietna laika ir pazudis no ļaužu mutēm Atmodas laikā tik bieži minētais sauklis – “kaut pastalās, bet brīviem būt”? Dienu no dienas vara tiek nelietīgi, ļaunprātīgi valkāta, ka nekādi vairs nevar nosegt tautas miesas plikumu, nabadzību, neaizsargātību. Tiesa, policija, KNAB iet varas patvaļas pavadā. Tautas labākā un gaišākā daļa atstājusi valsti. Laikam jūs, Ivāna kungs, dzīvojat paralēlā realitātē? Zenta Mauriņa, rakstot par Dzejnieka sūtību min Dzejnieka spēju sajust savas tautas sāpes un līdzi jūtot, iedvesmot cilvēkus cīņai par labāku, taisnīgāku valsti, kur neviens nav lieks. Vai Jūs tas esat?

  2. Paldies, Daini, par izdarīto!
    Neklausies vaimanalogos un neveiksminiekos , tiem nekad nebūs labi.

  3. PALDIES OJĀRAM!!! Tieši tā!!! Jau 26 gadus par tautu smejas mūsu vadoņi! Par KĀDU LEPOŠANOS runā Īvāna kungs??? Kur viņš dzīvo – REALITĀTĒ vai SAPŅOS??? LEPOSIMIES AR SAVU VALSTI TAD, KAD VALDĪBA UN SAEIMA BŪS VEIKUŠAS SAVU MĀJAS DARBU! Pagaidām stāvam govs atstātā čupā un smaidīt nenesas prāts!

  4. Tu pats biji galvenā darbojošā persona tajā teātrī, kuru mums izspēlēja Krievijas dižkungi un iesmērēja mums tādus vadoņus. Tad nu pastāsti kā lai jūtas laimīgs cilvēks ar minimālo algu vai pensionārs ar mikroskopisko pensiju. Laikam jau tikai sapņos.

Draugiem Facebook Twitter Google+