×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. decembris, 2014
Drukāt

Dainis Kalns 2015. gadā sola krāšņus Opermūzikas svētkus (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Nākamajā vasarā gaidāmos 23. Siguldas opermūzikas svētkus to rīkotājs Dainis Kalns sola vērienīgākus nekā šogad, jo programmā būs iekļauti divi Galā koncerti un opera.

Svētki notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam. Pirmajā Galā koncertā 31. jūlijā plkst. 19 uzstāsies pareizticīgo vīru koris “Logos” diriģenta Andra Pogas vadībā, kā arī izcili Latvijas solisti Rihards Mačanovskis, Krišjānis Norvelis, Dināra Rudāne, Romans Poļisadovs, Andris Ludvigs, Andžella Goba un citi..

Nākamajā festivāla dienā, 1. augustā plkst. 15 Siguldas pils parkā skanēs koncerts “Jaunie un jaunatklātie talanti”, bet tās pašas dienas plkst. 21 – populārākā latviešu opera “Zelta zirgs”. Galvenajās lomās: Jolanta Strikaite, Jānis Apeinis, Jānis Kurševs. Režija: Guntis Gailītis, scenogrāfija un tērpi Reinis un Krista Dzudzilo. Diriģē Atvars Lakstīgala.

Festivāla noslēdzošajā dienā, svētdien, 2. augustā, plkst. 13 Siguldas Ev. Lut. baznīcā Emīla Dārziņa solodziesmas izpildīs Miervaldis Jenčs un Antra Bigača, bet plkst. 18 gaidāms Grand Galā koncerts “Ielūdz Klementīne Mergēna, Marselo Alvaress un draugi”.

Dainis Kalns atgādināja, ka Klementīne Mergēna bija šī gada festivāla spožā Karmena, savukārt argentīniešu liriskais tenors Marselo Alvaress ir daudzkārtējs nozīmīgu balvu ieguvējs un plaši pieprasīts uz pasaules opernamu skatuvēm.

Svētkus rīko biedrība “Siguldas opermūzikas svētki” ar Siguldas domes atbalstu.
Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas par dezinformaciju zurnalos! Ielikti pag. gada sludinajumi… Kam lai tic?

Draugiem Facebook Twitter Google+