Dairis Bertāns iemet 19 punktus pret NBA klubu “76ers” 0

Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns svētdienas vakarā iemeta 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Filadelfijas “76ers” grozā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Bertāna pārstāvētā “Bilbao Basket” komanda svētdien aizvadīja pārbaudes maču pret “76ers”, kurā gan NBA komanda izrādījās pārāka ar 106:104 (27:20, 28:30, 24:30, 27:24), nodrošinot uzvaru vien spēles beigās.

Bertāns laukumā pavadīja 16 minūtes un 32 sekundes, iemetot visus trīs tālmetienus, kā arī realizējot trīs no pieciem divpunktniekiem. Tāpat latvieša kontā iemesti visi četri soda metieni, kā arī izcīnītas trīs bumbas zem groziem un viena pārtverta bumba.

Savukārt vēl viens bijušais Latvijas čempionu “VEF Rīga” basketbolists, kurš arī tagad pārstāv “Bilbao Basket” komandu, lietuvietis Antans Kavaļausks iemeta deviņus punktus.

Zīmīgi, ka vēl tikai sešas sekundes līdz spēles beigām starp abām komandām bija neizšķirts 104:104, taču Filadelfijas klubam izdevās realizēt divus soda metienus, bet pēdējais uzbrukums Bilbao izpildījumā bija nesekmīgs.

Pats Bertāns lauvas tiesu no saviem punktu krājumiem guva otrajā ceturtdaļā, gūstot 12 Bilbao vienības punktus pēc kārtas, no 35:46 panākot 47:52. Arī pārējie septiņi punkti bija sērijveida, otrā puslaika ievadā izvirzot Spānijas klubu vadībā ar 65:64.

Kā ziņots, kopš 2010.gada Bertāns spēlēja “VEF Rīga” komandā, bet pavasarī Bilbao klubs izpirka viņa līgumu un noslēdza vienošanos uz trim gadiem.