×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

Dakteri Klauni iznāks Ķīpsalas pludmalē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz pat svētdienai Latvijas Dakterus Klaunus būs iespējams satikt Ķīpsalas pludmalē, festivāla “Izraēlas dienas Latvijā – Telavivas pludmale” ietvaros, kur viņi pirmo reizi dosies ārpus slimnīcas telpām tik plašā sabiedrībā, lai ar sevi iepazīstinātu bērnus un vecākus, vēsta rīkotāji.

Piedaloties Telavivas pludmales pasākumā, Biedrība Dr.Klauns aicina bērnus un pieaugušos tikties ārpus ierastās darba vietas slimnīcā un iepazīties tuvāk, iesaistīties Bērnu zonas izglītojošās un jautrās aktivitātēs, un pats galvenais – piedalīties ziedojumu akcijā “Uzliec degunu, atbalsti Dr.Klaunu!”, kur ikvienam ir iespēja kļūt par lepnu sarkanā deguna īpašnieku un ar savu ziedojumu palīdzēt Latvijas Dakteru Klaunu tālākai darba norisei mazo pacientu atveseļošanās procesā.

Biedrībai Dr.Klauns izveidojusies draudzīga sadarbība ar medicīnas klaunādes organizāciju “Dream Doctors” Izraēlā, kā arī ar Izraēlas Vēstniecību Latvijā. Tādēļ Latvijas Dakteri Klauni ar prieku palīdz pasākuma organizatoriem festivālu pārvērst par unikālu Izraēlas kultūrai, tūrismam un kulinārijai veltītu vietu visai ģimenei.

“Priecē, ka katru dienu ar mūsējiem kopā būs arī organizācijas “Dream Doctors” kolēģi Nimrods Eizenbergs un Jarons Gošens, reizē gan sniedzot prieku mazajiem, gan jaunas zināšanas un pieredzi Latvijas Dakteriem Klauniem. Viņi kopā darbosies Izglītības nojumē, iesaistot dažādās aktivitātēs mazākos festivāla apmeklētājus. Būtiski, ka ikviens festivāla laikā varēs simboliski ziedot Latvijas Dakteru Klaunu darbam, par vienu eiro iegādājoties klauna galveno atribūtu – sarkano degunu. Jau iepriekš liels paldies katram, kurš šajā Izraēlai un Telavivas pludmalei veltītajā festivālā būs kopā ar mums, jo ne tikai ziedojumi, bet arī gūtās pozitīvas emocijas palīdzēs Latvijas Dakteru Klaunu tālākajā darbā,” pārliecināta biedrības “Dr. Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+