×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
21. maijs, 2012
Drukāt

Daļa stacionāro fotoradaru varētu sākt darboties jau šonedēļ

fotoradars32

Tie fotoradari, kuri atbildīs visām tehniskajām specifikācijām, varētu sākt darboties jau šonedēļ. Kā šodien preses brīfingā skaidroja Valsts policijas (VP) priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis, policija šodien sākusi 23 “Vitronic Baltica un partneru” uzstādīto fotoradaru pieņemšanas-nodošanas procedūru, kas ilgs trīs dienas.

Pēc tam tiks noslēgta abu pušu vienošanās par fotoradaru izmantošanu.

Šodien līdz plkst.14 VP kopā ar uzņēmumu un pieaicināto speciālistu no ražotāja puses bija apskatījuši trīs fotoradarus – Rīgā, Brīvības ielā 363, Murjāņos un Kocēnu novadā. Ķuzis atzina, ka vēl esot nepilnības, ko novērst, piemēram, Murjāņos pirms fotoradara nav uzstādīta brīdinošā ceļazīme.

Vaicāts par tālāko rīcību līguma izpildē no “Vitronic Baltica un partneru” puses, Ķuzis sacīja, ka, visticamāk, sākotnēji līgums tiks pagarināts vēl uz diviem mēnešiem. Otra iespēja ir brīdinājuma izteikšana par līguma laušanas procedūras turpināšanu.

Kā ziņots, saskaņā ar līgumu “Vitronic Baltica un partneriem” jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 – tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība.

VP un “Vitronic Baltica un partneru” pārstāvji šodien kopīgi sāka apsekošanu, lai pārliecinātos par iekārtu ietvaru, mērierīču un pakalpojuma atbilstību līguma nosacījumiem. Atbilstoši līguma nosacījumiem VP fotoradari jāpieņem trīs dienu laikā, aģentūru LETA informēja VP preses pārstāve Lita Juberte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+