Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Daļai Krievijas pensijas saņēmēju Latvijā kavējas pensijas izmaksa (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Vismaz daļai Latvijā dzīvojošo Krievijas pensiju saņēmēju iekavējusies pensijas izmaksa, ceturtdien ziņo Latvijas Radio (LR).

To, vai notikusi kāda tehniska kļūme vai arī kavēkļiem ir kādi nopietnāki iemesli, pensionāriem nav izdevies noskaidrot.

Krievija vēstniecības darbinieks skaidrojis, ka informācijas par pensijām nav un lūdzis zvanīt uz tai pakļautībā esošo Sociālā nodrošinājuma nodaļu. Šajā nodaļā savukārt teikts, ka tur atbild tikai par tā dēvētajiem militārajiem pensionāriem un jāzvana uz Krievijas vēstniecības konsulāro nodaļu, ko savukārt izdarīt nav izdevies.

LR arī nav izdevies sazvanīt Krievijas Pensiju fonda uzziņu tālruni, jo tas ilgstoši bija aizņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Savējie sapratīs Atbildēt

    Lai iet pie Krievijas vēstniecības un sauc: “Putin, rossija!!!” Ne jau naudā tā laime, bet dvēseļu radniecībā.

  2. Par pensiju tēmu un pārējām krievu tēmām zvanīt biedrenei Ždanokai.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+