Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Daļai policistu piešķirs piemaksas līdz 400 eiro

policisti_formas3

Daļai policistu šogad un arī turpmākajos gados tiks piešķirtas piemaksas līdz 400 eiro katram, paredz otrdien valdībā apstiprināti grozījumi noteikumos par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm mēnešalgu un speciālajām piemaksām.

Piemaksas varēs saņemt tie policisti, kuri nodarbojas ar smago un sevišķi smago noziegumu, kas apdraud valsts ekonomiskās sistēmas stabilitāti un tautsaimniecības intereses, un kibernoziegumu apkarošanu, kā arī apkarošanas vadību.

Kopumā piemaksu palielināšanai Valsts policijas amatpersonām 2015.gadā un turpmāk katru gadu piešķirts papildu finansējums 1 160 991 eiro apmērā.

Noteikumi arī palielina esošās speciālās piemaksas par tiešu organizētās noziedzības apkarošanu maksimālo apmēru no 356 eiro uz 400 eiro. Noteikti Iekšējās drošības biroja amati, to kategorijas un līmeņi, precizēti speciālo piemaksu piešķiršanas nosacījumi, informēja Iekšlietu ministrijā.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+