Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Daļai policistu piešķirs piemaksas līdz 400 eiro

policisti_formas3

Daļai policistu šogad un arī turpmākajos gados tiks piešķirtas piemaksas līdz 400 eiro katram, paredz otrdien valdībā apstiprināti grozījumi noteikumos par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm mēnešalgu un speciālajām piemaksām.

Piemaksas varēs saņemt tie policisti, kuri nodarbojas ar smago un sevišķi smago noziegumu, kas apdraud valsts ekonomiskās sistēmas stabilitāti un tautsaimniecības intereses, un kibernoziegumu apkarošanu, kā arī apkarošanas vadību.

Kopumā piemaksu palielināšanai Valsts policijas amatpersonām 2015.gadā un turpmāk katru gadu piešķirts papildu finansējums 1 160 991 eiro apmērā.

Noteikumi arī palielina esošās speciālās piemaksas par tiešu organizētās noziedzības apkarošanu maksimālo apmēru no 356 eiro uz 400 eiro. Noteikti Iekšējās drošības biroja amati, to kategorijas un līmeņi, precizēti speciālo piemaksu piešķiršanas nosacījumi, informēja Iekšlietu ministrijā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+