×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
19. jūnijs, 2017
Drukāt

Daļēji atjaunota ugunsgrēka dēļ Jūrmalā ierobežotā satiksme (1)

Foto - la.lvFoto - la.lv

Daļēji atjaunota plašā ugunsgrēka dēļ Jūrmalā ierobežotā satiksme, pavēstīja Valsts policijā.

Satiksme gan joprojām ierobežota posmā starp Melderu ielu un Ventspils šoseju, kā arī pagriezienā uz karjeru.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvien turpina darbu ugunsgrēka vietā. Šorīt plkst.5.17 ugunsgrēku izdevās lokalizēt, tomēr dzēšanas darbi vēl turpinās, šovakar informē VUGD.

Jau ziņots, ka vakar pēcpusdienā Jūrmalā, Slokas apkaimē, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, aizdegoties plastmasas krāvumiem. Kopējā plastmasas krāvumu degšanas platība bija 12 000 kvadrātmetri jeb 1,2 hektāri.

Dzēšanas darbos vienlaikus iesaistījās aptuveni 50 VUGD ugunsdzēsēji-glābēji, kuriem palīgā tika nosūtīti arī divi “Latvijas Dzelzceļa” ugunsdzēsības vilcieni un divas Valsts meža dienesta ugunsdzēsības autocisternas, bet Nacionālo bruņoto spēku helikopters nodrošināja ugunsgrēka dzēšanu no gaisa.

VP sākusi kriminālprocesu par šo ugunsgrēku.

Valsts vides dienestā (VVD) skaidroja, ka izgāztuvē bija uzkrātas aptuveni 23 tonnas atkritumu. Dienesta darbinieki norādīja, ka uzņēmums ”Prima M” nebija saņēmis atbilstošas atļaujas darbību veikšanai ar atkritumiem un, līdz ar to, darbojās nelegāli. Tāpat dienestā jau iepriekš ir saņemtas sūdzības no vietējiem iedzīvotājiem par smakām, kukaiņiem un žurkām. VVD bija izdevusi rīkojumu izvest nelikumīgi glabātos atkritumus no teritorijas līdz 1.jūnijam, bet uzņēmējs šo lēmumu pārsūdzēja. Neraugoties uz šīm darbībām centrālā struktūrvienība atstāja lēmumu negrozītu un atkritumi bija jāizved līdz 24.jūnijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kā var liet ūdeni-visi raksti ir šausmīgi nepatiesi atspoguļoti.pirmkārt Slokā vispār nebija dūmu smaka un atkritumu nosēdumi,ja neskaita pāris plēksnītes,pašā tuvumā un traki melnos dūmus .Viss sāka birt lejā Asaros .Ugunsnelaimei netika veikts pienācīgs novērtējums un nerīkojās ar pienācīgu dzēšanas novērtējumu.Helekopteris bija tikai pāris stundas pirms tumsas,un vilciena cisternas atvilka arī tikai uz vakaru -to vajadzēja darīt uzreiz.Liela jēga no tā helikoptera nebija.Liesmas bija gana augstākas par 12 metriem.Kas attiecas par novietni -tas plastmas ir no šķirošanas punkta blakus un nolaidība Jūrmalā ir bijusi vienmēr-tā sakot,ja atlec tad paklusē.Liesmu ātro pārmešanos sekmēja pārklājums ,kas bija no viegli uzliesmojoša materiāla,uzpūšot vējam ,tas dega ar milzīgu pārvietošanās ātrumu.Viss tas balagāns sākās ar ŠĶĒLES UZŅĒMUMA IENĀKŠANU JŪRMALĀ ,KURŠ PĀRŅEM VISU ATKRITUMU SAVĀKŠANU.Un ar lobētiem noteikumiem-mašīnas kuras savāc atkritumus pa ieliņām brauc lielā ātrumā ,aiz muguras paliek putekļu mākoņi,kuri nosēžas dārzā uz augiem,kurus es ēdu,miskastes jaizved 2 xmēnesī- ir ,vai nav tie atkritumi,kā var kautko tādu šādā veidā pavēlēt -tad jau arī desa kura veikalā iestāvējusies katram jāpērk pa divām palkām ,jebšu cits biznes kas nepelna pietiekoši daudz ar domes līdzdalību ir jāpiespiež ņemt šo pakalpojumu visiem.Kur lūdzu pieteikties un cik jāiemaksā domē ,lai gūtu atbalstu nepelnošam biznesam,es arī gribu ,lai manā veikaliņā katrs cilvēks 2 x mēnesī iepērkās uz zināmu summu.Jebšu gribu atvērt tualeti un visi jūrmalnieki ,lai 2x mēnesī obligāti nāk uz manu tualeti-neizmērams idiotisms valda mūsu zemē .

Draugiem Facebook Twitter Google+