Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
20. maijs, 2015
Drukāt

Dalībai konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” saņemti 25 pieteikumi

Siltinasana-045

Ekonomikas ministrijas (EM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un žurnāla “Būvinženieris” konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” saņemti 25 pieteikumi, pavēstīja EM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.

Visvairāk pieteikumi saņemti no Jelgavas – pieci pieteikumi, no Valmieras un Rīgas saņemti četri pieteikumi, savukārt no Ādažiem, Liepājas un Ventspils – trīs pieteikumi.

“Lielākā daļa projektu pieteikumu – 18 – pretendē uz uzvaru nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015″,” atklāja Urpena.

Savukārt nominācijā “Energoefektīvākā industriālā ēka 2015” iesniegti četri pieteikumi, nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015. Jaunbūve” divi pieteikumi, bet viens pieteikums saņemts nominācijā “Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2015”.

Konkursa uzvarētājus plānots paziņot 18.jūnijā.

Konkurss informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros notiek piekto gadu.

Konkursa nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+