×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Dalībai konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” saņemti 25 pieteikumi

Siltinasana-045

Ekonomikas ministrijas (EM), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un žurnāla “Būvinženieris” konkursā “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015” saņemti 25 pieteikumi, pavēstīja EM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena.

Visvairāk pieteikumi saņemti no Jelgavas – pieci pieteikumi, no Valmieras un Rīgas saņemti četri pieteikumi, savukārt no Ādažiem, Liepājas un Ventspils – trīs pieteikumi.

“Lielākā daļa projektu pieteikumu – 18 – pretendē uz uzvaru nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015″,” atklāja Urpena.

Savukārt nominācijā “Energoefektīvākā industriālā ēka 2015” iesniegti četri pieteikumi, nominācijā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2015. Jaunbūve” divi pieteikumi, bet viens pieteikums saņemts nominācijā “Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2015”.

Konkursa uzvarētājus plānots paziņot 18.jūnijā.

Konkurss informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros notiek piekto gadu.

Konkursa nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Rīgas Tehnisko universitāti, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi un Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+