Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
13. jūnijs, 2015
Drukāt

Dallasā snaiperis nošāvis uzbrucēju policijas pārvaldei (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Policijas snaiperis sestdien, 13.jūnijā, nošāvis personu, kas iepriekš bija atklājusi uguni un policijas pārvaldes ēku Dallasā.

Šobrīd uzbrucēja automašīnu pārbauda robots, lai pārliecinātos, ka spēkrats nav mīnēts.

Kāds bruņots cilvēks sestdien atklāja uguni uz Dallasas galveno policijas pārvaldi, kam sekoja pakaļdzīšanās.

Īsi pēc pusnakts kāds autofurgons, kuru aculiecinieki apraksta kā bruņotu automobili, ietriecās pie policijas ēkas novietotajās automašīnās, bet pēc tam no tā tika atklāta uguns.

Furgons pēc apšaudes no notikuma vietas strauji aizbrauca, bet tam sekoja policijas automašīnas, kas blakus esošajā apkaimē bēgošo automobili ielenca.

Incidentā neviens no policistiem nav cietis.

Vēlāk četros audekla maisos, kas tika izmesti no furgona pie policijas pārvaldes, tika atrasti pašizgatavoti spridzekļi.

Aculiecinieki iepriekš stāstīja, ka šāvēji, iespējams, bijuši pat četri, taču policijas priekšnieks vēlāk paziņoja, ka uzbrukumā bijusi iesaistīta tikai viena persona.

Policijas priekšnieks arī norādīja, ka notikušais nav bijis terora akts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu malacis! Mūsējiem ādažniekiem ir no kā pamācīties!

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+