×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. novembris, 2012
Drukāt

Dāmu hokejs Valmierā

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē Valmierā šodien četru valstu hokejistes sāks cīņas olimpiskās kvalifikācijas turnīrā.


 

Latvijas dāmu izlase šovakar sacentīsies ar Dānijas, rīt ar Itālijas un svētdien – ar Austrijas hokejistēm. Spēcīgākā no šīm četrām komandām iegūs tiesības februārī piedalīties kvalifikācijas izšķirošajā kārtā. Tāds pats turnīrs šajās dienās notiks arī Šanhajā, kur par vienīgo ceļazīmi uz nākamo kārtu cīnīsies laukuma saimnieces ķīnietes, Francijas, Lielbritānijas un Nīderlandes hokejistes. Abu turnīru uzvarētājas pievienosies Slovākijas, Norvēģijas, Japānas, Vācijas, Kazahstānas un Čehijas izlasēm, kas no 7. līdz 10. februārim atkal divās grupās izspēlēs pa ceļazīmei uz 2014. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos. Tajās jau garantēta līdzdalība Kanādas, ASV, Somijas, Šveices, Zviedrijas un Krievijas hokeja dāmām.

Trenera Andreja Zaķa vadītajā Latvijas izlasē iekļautas 20 hokejistes. Četras ir no trim Zviedrijas, Dānijas un Baltkrievijas hokeja klubiem, pārējās 16 – no pašmāju. Mūsu izlase uz Valmieras ledus šodien un rīt dosies pusastoņos vakarā, svētdien – pulksten 17. Skatītājiem ieeja brīva.

 

HOKEJS. LATVIJAS DĀMU IZLASE

Vārtsardzes: Evija Tētiņa (“Laima”), Ilze Krontāle (“Zemgale”); aizsardzes: Žanete Vasiļevska (“Sāga”), Laura Aldiņa (“Linköpings”, Zviedrija), Sarma Pone, Aija Apse, Olita Liepiņa, Ilze Kronberga (visas “Laima”); uzbrucējas: Iveta Koka (“Leksands”, Zviedrija), Baiba Dzene (“Sāga”), Ilze Bičevska (“Herning”, Dānija), Ieva Pētersone (“Pantera”, Baltkrievija), Laila Dekmeijere-Trigubova, Inese Geca-Miljone, Baiba Kurme, Ivita Krūmiņa, Lelde Hartmane, Sindija Agare, Anna Katrīna Lagzdiņa, Māra Trēziņa (visas “Laima”).

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+