×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Dāmu ķīviņš izvēršas noziegumā: konflikta iemeslu sievietes neatceras

Rīgas pašvaldības policijaRīgas pašvaldības policija

Iļģuciemā divu iereibušu dāmu ķīviņš pie bāra izvērsies noziegumā, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

11.oktobrī pie kāda bāra izcēlās nesaskaņas starp divām sievietēm. Smagā reibuma dēļ abas iesaistītās vairs skaidri neatceras konflikta iemeslu, taču zināms, ka vēlu vakarā abas izgājušas laukā no bāra uzsmēķēt, kur sākušas viena otru plēst aiz matiem un sist. Vienai no sievietēm pacietības mērs bijis pilns un viņa vērsusies pēc palīdzības pie saviem draugiem – 1989. un 1986. gadā dzimušiem vīriešiem, kuri atpūtās turpat bārā.

Abi jaunie vīrieši nekavējoties devušies palīgā un iesaistījušies konfliktā. Tā rezultātā cietusī zaudēja samaņu. Sieviete tika nogādāta slimnīcā un par notikušo mediķi informēja policiju.

Kad viņa atguva samaņu, cietusī policijai pastāstīja, ka abi vīrieši, kuri viņai uzbrukuši, esot viņu arī aplaupījuši. Sieviete atklāja, ka viņi nolaupījuši somu un mobilo telefonu. Tomēr, policijai veicot pārbaudi, šis fakts neapstiprinājās. Pēc tam, kad sieviete bija zaudējusi samaņu, bāra darbiniece bija paglabājusi viņas mantas, ko vēlāk atdeva.

Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti noskaidroja abus aizdomās turamos, kuri sievietei iesituši, izraisot samaņas zudumu. Tajā pašā vakarā, kad notika noziegums, policisti aizturēja 1989. gadā dzimušo vīrieti. Savukārt 18.oktobrī, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, tika aizturēts 1986. gadā dzimušais aizdomās turamais vīrietis.

Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus un ir nozīmētas ekspertīzes. Abi aizturētie šobrīd atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+