Apbrīno

Daniels Bellone savā Eiropas tūrē „Awakening mantras” pietur Rīgā, Kalnciema kvartālā 16

Publicitātes foto

28. jūnijā plkst. 20:00 Kalnciema kvartālā savas Eiropas tūres „Awakening mantras” vienīgajā koncertā Latvijā uzstāsies mūziķis no Argentīnas, Daniels Bellone, izpildot mantru dziedājumus.

Daniels Bellone uzskata, ka mūzikai piemīt dziedinošs spēks, tāvairo cilvēkospozitīvo un gaišo enerģiju, atver katru klausītāju personīgajai izaugsmei un attīstībai. Tas ir kā muzikāls ceļojums ar nomierinošām melodijām unsenseniem dziedājumiem, kurus baudīt var ikviens.

Mūziķis sāka spēlēt ģitāru desmit gadu vecumā, līdz viņa dzīvē pienāca periods, kadmūzika zaudēja savu nozīmi. Tikai daudzus gadus vēlāk Daniels atkal pievērsās mūzikai, bet nu jau citā skatījumā. Viņš nevarēja to saukt par mūziku un ar prātu tonesaprata. Tas bija kaut kas, ko pirms tam Daniels Bellone nepazina: tā bija sirds valoda, kas skanēja viņa mūzikā.

Daniels Bellone koncertē visā pasaulē, pulcējot savas mūzikas mīļotājus Japānā, ASV, Ķīnā, Itālijā, Zviedrijā, Spānijā, Taizemē, Austrālijā, Argentīnā u.c. “Awakening mantras” jeb „Atmodas mantru”koncertos satiekas dažādu kultūru cilvēki un kopā dzied,meditē un svin šo muzikālo piedzīvojumu. Mantrudziedāšana sniedz vairāk kā vienkārši gandarījumu -pats process rada izmaiņas mūsu uztverē un priekšstatos par mūsu būtību.Tā ir pacilājoša un iedvesmojoša pieredze, kas dara mūs laimīgus un piepildītus.

Daniela Bellone oficiālā mājas lapa:
http://www.danielbellone.com/

LA.lv