ITAR TASS

Dānija uzvar, atņemot Latvijas izlasei cerības uz ceturtdaļfinālu 0

Dānijas hokeja izlase Krievijā notiekošā pasaules čempionāta (PČ) spēlē pirmdien pārspēja Kazahstānas valstsvienību, tādējādi laupot Latvijai iespēju turpināt cīņu par ceturtdaļfinālu.
Maskavā notiekošā A apakšgrupas turnīra duelī Dānija uzvarēja ar 4:1 (3:0, 1:1, 0:0).

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Latvijas izlasei pēc sešām spēlēm ir seši punkti, kamēr apakšgrupas ceturtās vietas turētājai Dānijai ir 11 punkti septiņās spēlēs, kas nozīmē, ka Latvijai arī ar uzvaru pamatlaikā pār Norvēģiju nepietiks ceturtdaļfināla sasniegšanai.

Pirmā perioda sākumā dāņi ieguva iespēju spēlēt vairākumā četras minūtes pēc kārtas, ko devītajā minūtē izmantoja Markuss Lauridsens. Nākamo desmit minūšu laikā Dānija guva vēl divus vārtus, kad ar precīziem metieniem atzīmējās Janiks Hansens un Niklass Jensens.
Otrajā trešdaļā Kazahstānas naturalizētais kanādietis Naidžels Douss vienus vārtus atguva, bet perioda vidū Nikolajs Ēlers atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Dueļa trešajā nogrieznī komandas vārtus neguva, un uzvaru ar 4:1 svinēja dāņi.
Jau vēstīts, ka Krievijas hokeja izlase pirmdien ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Latvijas valstsvienības nākamo pretinieci Norvēģiju. Iļja Sorokins Krievijas izlases vārtos tvēra visas 27 norvēģu mestās ripas.
Rītdien Latvijas izlase spēkosies pret Norvēģiju, kas arī zaudējusi cerības uz ceturtdaļfinālu.
A apakšgrupā pa 15 punktiem sešās spēlēs izcīnījušas Čehija un Krievija, kas par diviem punktiem apsteidz Zviedriju. Dānijas kontā ir 11 punkti, astoņus punktus guvusi Šveice, bet seši punkti ir Latvijai. Piecus punktus izcīnījusi Norvēģija, bet divi punkti ir Kazahstānai, kas pametīs elites divīziju.