×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. maijs, 2014
Drukāt

Dānijas parlaments atsauc skandalozu vēlēšanu klipu

Foto no "youtube.com"Foto no "youtube.com"

Dānijas parlaments ir izņēmis no EP vēlēšanu kampaņas animācijas video, kurā supervaronis Voutmens (latviski būtu Vēlētājvīrs) pamet grupveida seksu, ar delfīniem kā ar ūdensslēpēm dodas uz cietzemi, lai sašķaidītu nebalsotāju sejas un tos ar varu iemestu balsošanas kabīnēs.

Klipu bija iniciējis parlamenta ES informācijas centrs, kas šādi gribējis piesaistīt jauno vēlētāju uzmanību. Tā koordinators Martins Jorgensens norādīja: “Ideja bija paziņot jauniešiem par vēlēšanām un to datumu. Šo mērķa grupu ir grūti sa­sniegt, un to var izdarīt šādi – virtuāli, pārsteidzošā un oriģinālā veidā.” Tas bija domāts pirmām kārtām 33 600 jaunajiem dāņiem, kuri vēlēs pirmoreiz.

Pusotru minūti garajā reklāmā Voutmens attēlots grupveida orģijā ar piecām sievietēm un sitam jauniešus, kuri nepiedalās vēlēšanās. Viņš jaunībā nav piedalījies vēlēšanās, tāpēc nevarēja ietekmēt lēmumus tādos svarīgos jautājumos kā klimata izmaiņas un ķimikālijas rotaļlietās. Kopš tā laika viņš pārliecina, lai “visi vēlētu”, stāsta aizkadra balss.

Pirmdien reklāmas klips tika publicēts parlamenta tvitera un “Facebook” kontos, taču Dānijas parlaments otrdien atsaucis skandalozu slavu iemantojušo reklāmu. Kā atzina parlamenta spīkers Mogenss Liketofts, esot ņemts vērā daudzu cilvēku viedoklis, “ka klips bija par daudz nopietns un vairāk aizskarošs, nekā tas bija domāts”. “Parlaments nākotnē daudz rūpīgāk izvērtēs, kādas reklāmas pasūtīt,” paziņoja spīkers.

Noskatoties klipu, mani neuztrauca divi pārtrauktie dzimumakti, bet gan vēlētāju “iesišana” pa logu ar varu balsošanas kabīnēs. No nodokļu maksātāja viedokļa tāds klips nudien nav pieņemams.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+