Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
15. februāris, 2015
Drukāt

Dānijas policija nogalinājusi Kopenhāgenas šāvēju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Dānijas policija 15.februāra rītā nogalinājusi vīrieti, kas Kopenhāgenā sarīkoja divas apšaudes, nogalinot divus cilvēkus un ievainojot piecus.

Uzbrucējs nogalināts Nerebro rajonā, kur viņš atklāja uguni uz policistiem.

Kā ziņots, 14.februārī Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā tika apšaudīta kafejnīca, kurā notika pretrunīgi vērtētā latviešu izcelsmes Zviedrijas mākslinieka Lāša Vilka rīkots mākslai, zaimošanai un vārda brīvībai veltīts pasākums. Uzbrukumā nogalināts kāds 40 gadus vecs dānis un ievainoti trīs policisti.

Agrā svētdienas rītā pie Kopenhāgenas galvenās sinagogas nogalināts kāds ebreju vīrietis un ievainoti divi policisti. Sinagogā notika ebreju svinības, un nošautais vīrietis apsargāja ieeju ēkā.

Videonovērošanas kameru ieraksti liecina, ka abus uzbrukumus veicis viens cilvēks, informēja Dānijas policija.

Meklējot iespējamo uzbrucēju, Dānijas policija uzraudzīja kādu dzīvokli Nerebro rajonā, gaidot tā iemītnieka atgriešanos. Kad vīrietis svētdienas rītā parādījās, viņš atklāja uguni uz policistiem. Likumsargi atbildē atklāja uguni un nogalināja vīrieti.

“Mēs esam pārliecināti, ka par abām apšaudēm ir atbildīgs viens cilvēks, un mēs uzskatām, ka pie Nerebro stacijas policijas nošautais cilvēks ir atbildīgs par abiem uzbrukumiem,” preses konferencē paziņoja Kopenhāgenas policijas pārstāvis Torbens Melgords Jensens.

Dānijas policija informēja, ka Kopenhāgenas ielās turpinās patrulēt palielināts skaits policistu.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+