Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
10. augusts, 2016
Drukāt

Dānijas uzņēmums piedāvā izmaksāt daļu algas pokebumbās

Ekrānšāviņš no "Youtube"Ekrānšāviņš no "Youtube"

Meklējot “jaunu svaigu telemārketinga darbinieku”, Dānijas uzņēmums “Prosys” piedāvājis mēnešalgu daļēji izmaksāt pokebumbās.

Uzņēmuma sludinājumā, kas publicēs sociālajā tīklā “Facebook”, norādīts, ka 25 000 kronu (3360 eiro) mēnešalgu būs iespējams daļēji saņemt pokebumbās un valūtā, kas izmantojami populārajā viedtālruņu spēlē “Pokemon Go”.
Uzņēmuma direktors tīmekļa vietnei “Computerworld” norādīja, ka šī piedāvājuma mērķis bijis likt uzņēmumam izcelties uz citu fona, lai ar smieklīgu āķi piesaistītu 18 līdz 25 gadus vecus jauniešus.

Viņš uzsvēra, ka persona, kas iegūs šo amatu, protams, varēs izvēlēties arī saņemt visu algu īstā naudā, tomēr piebilda, ka īstajam kandidātam, iespējams, arī šis neparastais piedāvājums var šķist pieņemams.

“Mēs redzam, ka bērni, jaunieši un pieaugušie visu laiku spēlē šo spēli. Tāpēc mēs nodomājām, ja tas nepieciešams, lai piesaistītu darbinieku, mums vajadzētu pamēģināt,” viņš piebilda.

“Pokemon Go” ir jaunākā papildinātās realitātes versija populārajai videospēļu sērijai, kurā fiktīvi radījumi ir ievietoti reālajā dzīvē. Spēle izmanto mobilo tālruņu GPS sistēmu, lai spēlētāji varētu klejot īstajā pasaulē, meklēt “PokeStop” jeb pokemonu pieturvietas, kur var ievākt krājumus, un tālāk doties ķert animētos multeņu monstriņus un trenēties cīņām ar citiem spēlētājiem.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+