×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
13. janvāris, 2014
Drukāt

Daņiļevičs un “Dzirnas” aicina uz “Barčiku”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 1. februārī viesosies deju grupas “Dzirnas” profesionālais sastāvs ar Agra Daņiļeviča 50 gadu jubilejas izrādi “Barčiks”. Jautrajā un asprātīgajā jubilejas izrādē apvienotas pilnīgi dullas un šķietami neapvienojamas deju tehnikas un žanri.

Svinot horeogrāfa 50 gadu jubileju, pērnā gada 26. oktobrī Dzirnu deju skolas telpās Agra dzimšanas dienas viesus priecēja Dzirnu profesionālais dejotāju sastāvs. Izklaides programmu veidoja jauni un ne tik jauni deju numuri, kas siltā un mājīgā atmosfērā skatītājiem ļāva atpūsties, priecāties un svinēt kopā ar dejotājiem un pašu galveno šīs programmas veidotāju – Agri Daņiļeviču. Iedvesmojoties no skatītāju atsauksmēm, tika lemts šo programmu papildināt un izveidot izrādi, ko rādīt plašākai auditorijai un vest pie dejas mīļotājiem arī ārpus Rīgas.

Horeogrāfs teic, ka viņu visvairāk priecē tas, ka izdevies savienot šķietami neapvienojamas lietas: “”Barčikā” apvienotas dažādas deju tehnikas un žanri – rokenrols, nopietni un ne tik nopietni tango, tautas deju un baleta elementi, kā arī baroka laika vēsmas. Tieši pateicoties šiem kontrastiem, izrāde ir ieguvusi savu gaisotni un vienreizību.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+