Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
3. februāris, 2015
Drukāt

“Danske Bank” pakāpeniski pārtrauks privātpersonu apkalpošanu Baltijas valstīs

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Dānijas banku grupa “Danske Bank” pakāpeniski samazinās privātpersonu apkalpošanu Baltijas valstīs un koncentrēsies uz biznesa klientiem. To paredz “Danske Bank” jaunā stratēģija Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, par kuru informēts otrdien publiskotajā bankas gada pārskatā.

“”Danske Bank” Baltijas valstīs nākamo gadu laikā būtiski samazinās privātpersonu apkalpošanu. Latvijā šādu stratēģiju īstenojam jau vairāku gadu garumā. Klientus – privātpersonas banka apkalpos arī turpmāk, atbalstot mūsu biznesa klientu apkalpošanu. Vēlos uzsvērt, ka mūsu esošos klientus turpināsim apkalpot tāpat, kā līdz šim,” sacīja “Danske Bank” filiāles Latvijā Komunikācijas nodaļas vadītāja Ieva Zauere.

Lēmums pārtraukt privātpersonu apkalpošanu Baltijā pamatots ar nepietiekamo peļņu, ko iespējams gūt no šī segmenta.

“Mūsu pašreizējā darbība privāto klientu apkalpošanā Baltijas valstīs nav pietiekami lielā mērogā, lai gūtu pieņemamu peļņu, un mēs neparedzam būtiskas izmaiņas, lai sasniegtu ilgtspējīgu pelnītspējas līmeni,” teikts ziņojumā.

Tajā sacīts, ka privāto klientu apkalpošana tiks pārtraukta pakāpeniski vairāku gadu laikā, lai varētu izpildīt esošās saistības, un pašlaik tiek “apsvērtas dažādas iespējas”.

Ziņojumā piebilsts, ka Baltijas valstīs tiks samazināts “Danske Bank” klientu apkalpošanas centru un darbinieku skaits, un no 2015.gada 1.janvāra privātpersonu apkalpošana Baltijā nav pieskaitāma pie pamatdarbības.

“Danske Bank” filiāle Latvijā ir Dānijā reģistrētās “Danske Bank” filiāle. Bankas Latvijas filiāle 2007.gada februārī iekļāvās “Danske Bank Group” sastāvā. Pēc aktīvu apmēra 2014.gada septembra beigās “Danske Bank” filiāle Latvijā bija 15.lielākā banka Latvijā.

“Danske Bank” darbojas arī Igaunijā un Lietuvā.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienamBiznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+