×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Darbam svētkos pieteikušies negaidīti daudzi brīvprātīgie palīgi

Foto: Riga2014.orgFoto: Riga2014.org

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīkotājs – Valsts izglītības satura centrs – saņēmis negaidīti lielu atsaucību aicinājumam pieteikties brīvprātīgo misijas pirmajai kārtai, portālam LA.lv pastāstīja svētku sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.

Kopumā ir saņemti 590 pieteikumi no interesentiem vecumā no 13 līdz 65 gadiem. Par Svētku brīvprātīgajiem vēlas kļūt cilvēki no visas Latvijas.

“Brīvprātīgo pieteikšanās noritēja ļoti aktīvi, kas liecina gan par sabiedrības aktivitāti un vēlmi līdzdarboties, gan arī par Svētku nozīmību un popularitāti. Sākot ar 3. jūniju tiksimies klātienes pārrunās ar potenciālajiem brīvprātīgajiem. Ja būs nepieciešamība, jūnija vidū sludināsim vēl vienu pieteikšanās kārtu. Jāatzīmē, ka Svētku norise vairs nav iedomājama bez brīvprātīgo enerģijas, smaidiem un aktivitātes, kad svētku laikā Rīgu pieskandinās 37 000 dalībnieku un skatītāju tūkstoši,” akcentē svētku izpilddirektore Agra Bērziņa.

Svētku laikā plānots nodarbināt apmēram 400 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie darbosies svētku atklāšanā, koru karos, dziesmu un deju koncertos, konkursos, gadatirgū, deju lielkoncertā, noslēguma koncertā un citas aktivitātēs. Brīvprātīgie darbosies Rīgā no 28. jūnija līdz 12. jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+