×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. augusts, 2012
Drukāt

Darbību atsāks projekts “Kinopunkts”

Foto - LETAFoto - LETA

Oktobrī darbību atsāks projekts “Kinopunkts”, kura mērķis ir nodrošināt iespēju Latvijas reģionu iedzīvotājiem skatīties kino vietās, kur nav kinoteātru, aģentūru BNS informēja projekta vadītāja Maija Kalniņa.

Projekts tika uzsākts 2010. gadā kā sociāls projekts, kura ietvaros 26 Latvijas reģionos skatītājiem tika piedāvāta iespēja regulāri apmeklēt gan latviešu, gan ārzemju kino uz lielā ekrāna par simbolisku ieejas maksu.

Rudenī programmā plānots demonstrēt Aika Karapetjana spēlfilmu “Cilvēki tur”, Ilonas Bičevskas dokumentālo īsfilmu ciklu par bijušās Padomju Savienības dalībvalstīm “15 stāsti par jauno”, Ivara Zviedra lielu popularitāti ieguvušo dokumentālo filmu “Dokumentālists”, kā arī “Animācijas Brigādes”, “Atom Art” un Nila Skapāna jaunākās animācijas filmas.

Sadarbībā ar privātiem atbalstītājiem, tiek plānoti arī ārvalstu filmu demonstrējumi.

Projekta “Kinopunkts” organizatori aicina uz sadarbību reģionu kultūras namus un pašvaldības, kas būtu gatavi uzņemties iniciatīvu, lai tiktu atvērts “Kinopunkts” un tiktu atjaunota publiska kinoskatīšanās tradīcija. Projekta ietvaros kinopunktiem daļēji tiek segti izdevumi, kas saistās ar kinoseansu demonstrēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+