Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
23. maijs, 2016
Drukāt

Darbinieks uzņēmuma naudu notriec kafejnīcās un ziedos

Foto-LETAFoto-LETA

Valkas rajona prokuratūras prokurors nodevis tiesai lietu, kur pie kriminālatbildības par uzņēmuma finanšu līdzekļu 4057 eiro apmērā izmantošanu privātām vajadzībām saukts kāds darbinieks, informēja prokuratūrā.

Apsūdzētais uzņēmuma darbinieks pērn ir izmantojis viņa rīcībā darba vajadzībām nodoto uzņēmuma norēķinu kontam piesaistīto maksājumu karti un uz uzņēmuma vārda izsniegto degvielas uzpildes karti. Laika periodā no 3.maija līdz 1.jūnijam viņš 113 reizes izmantojis bankas karti un norēķinājies par precēm un pakalpojumiem dažādās vietās.

Noskaidrojies, ka šis darbinieks mēneša laikā ir gan ieturējis maltītes pilsētas kafejnīcās, gan apmaksājis savus un citu rēķinus. Vīrietis, izmantojot uzņēmuma naudu, iegādājies savai izredzētajai rožu pušķi 100 eiro vērtībā. Tāpat darbinieks vairākas reizes trešajām personām ir devis uzņēmuma degvielas karti, kā rezultātā degvielas uzpildes stacijās nopirkta degviela 231,95 eiro apmērā.

Kopējais zaudējumu apmērs, ko šis vīrietis radījis uzņēmumam, ir 4057,43 eiro apmērā.

Lieta nodota izskatīšanai Valkas rajona tiesā.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+