Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. maijs, 2016
Drukāt

Darbinieks uzņēmuma naudu notriec kafejnīcās un ziedos

Foto-LETAFoto-LETA

Valkas rajona prokuratūras prokurors nodevis tiesai lietu, kur pie kriminālatbildības par uzņēmuma finanšu līdzekļu 4057 eiro apmērā izmantošanu privātām vajadzībām saukts kāds darbinieks, informēja prokuratūrā.

Apsūdzētais uzņēmuma darbinieks pērn ir izmantojis viņa rīcībā darba vajadzībām nodoto uzņēmuma norēķinu kontam piesaistīto maksājumu karti un uz uzņēmuma vārda izsniegto degvielas uzpildes karti. Laika periodā no 3.maija līdz 1.jūnijam viņš 113 reizes izmantojis bankas karti un norēķinājies par precēm un pakalpojumiem dažādās vietās.

Noskaidrojies, ka šis darbinieks mēneša laikā ir gan ieturējis maltītes pilsētas kafejnīcās, gan apmaksājis savus un citu rēķinus. Vīrietis, izmantojot uzņēmuma naudu, iegādājies savai izredzētajai rožu pušķi 100 eiro vērtībā. Tāpat darbinieks vairākas reizes trešajām personām ir devis uzņēmuma degvielas karti, kā rezultātā degvielas uzpildes stacijās nopirkta degviela 231,95 eiro apmērā.

Kopējais zaudējumu apmērs, ko šis vīrietis radījis uzņēmumam, ir 4057,43 eiro apmērā.

Lieta nodota izskatīšanai Valkas rajona tiesā.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+