×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

Darbs notiek visos līmeņos: LHF makšķerē balsis, lai iegūtu PČ 2021. gadā

foto: LETAfoto: LETA

Rīgas un Minskas kopējā kandidatūra uz 2021.gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanu saņēmusi daudzu Āzijas valstu atbalsta apliecinājumus, atklāja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.

Uz 2021.gada pasaules čempionāta kopīgu rīkošanu pretendē Latvija un Baltkrievija, bet viņām konkurenci sagādās Somija, kas arī izvirzījusi savu kandidatūru. Lēmums par 2021.gada pasaules čempionāta rīkošanu tiks pieņemts IIHF gadskārtējā kongresā šī gada 19.maijā Ķelnē.

“Darbs notiek visos līmeņos. Lai popularizētu Rīgu un Minsku, apmeklēju Āzijas sporta spēles un satikos ar gandrīz visiem Āzijas hokeja vadītājiem, saņemot atbalsta apliecinājumus no daudzām valstīm. Darbs notiek, jo kongresā balsos visas valstis,” ceturtdien notikušajā preses konferencē stāstīja Kalvītis.

LHF ar Baltkrievijas Hokeja federāciju (FHRB) kopīgu pieteikumu čempionāta rīkošanai iesniedza 10.janvārī.

“Arī Baltkrievijas puse pie šī jautājuma strādā intensīvi un profesionāli. Izredzes šobrīd vērtēju 50 pret 50, jo Somija ir ļoti spēcīgs konkurents,” skaidroja LHF prezidents.

Šobrīd pasaules čempionātiem augstākajā divīzijā gatavojas Latvijas vīru un U-18 izlase, bet dāmas piedalīsies pirmās divīzijas B grupas meistarsacīkstēs.

“Esam liela notikuma gaidās, lieliem soļiem tuvojas pasaules čempionāti. Pieaugušo izlase regulāri saņem sastāva papildinājumus un strādā, lai varētu pilnvērtīgi sagatavoties pasaules čempionātam. Uz šiem turnīriem raugāmies ar lielām cerībām un vēlamies nospēlēt labākos čempionātus pēdējo gadu laikā, tāpēc komandas tiek apkalpotas labākā iespējamajā veidā. Cenšamies nodrošināt komfortablākos apstākļus spēlētājiem,” stāstīja Kalvītis.

Pagājušā gada oktobrī LHF kongresā par jauno organizācijas prezidentu daudziem par pārsteigumu kļuva bijušais premjerministrs Kalvītis, kuru virzīja cits šī amata kandidāts Viesturs Koziols. Līdz ar to bijušais Latvijas premjerministrs atbildīgajā postenī nomainīja ilggadējo LHF vadītāju Kirovu Lipmanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+